2737
2739
 خب انسانی قبول شدم مصاحبه خراب شد یا دعوت نشدم دیگه یکسال دقت ندارم هیچی ولی اگه تجربی برم شای ...

ببین منم تجربی بودم کنکور ۹۹ شرکت کردم اول تربیت معلم زدم بعد پزشکی و پیراپزشکی به مصاحبه دعوت شدم و رفتم حالا اگه قبول نشم هم خیالم راحته اولویت های بعدیم هم خوبن و بازار کار دارن

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خواهر پرستار و یه خواهر معلم دارم

حقوقشون تفاوت چندانی نداره

که همون تفاوت اصلا به سختی های کار پرستاری نمی ارزه

خواهر معلمم تابستون و عید و تعطیلات کنارمونه

ولی به دلمون مونده یه عید نوروز رو خواهر پرستارم پیشمون باشه و درست و حسابی ببینیمش

خودش هم حسرت معلمی رو میخوره

اون سال که خواهرم کنکور داد از رشته تجربی فرهنگیان پذیرش نداشت

اگر نه حتما میرفت فرهنگیان

2728
من یه خواهر پرستار و یه خواهر معلم دارم حقوقشون تفاوت چندانی نداره که همون تفاوت اصلا به سختی های ...

عزیزم من هم پرستاری قبول شدم هم ابتدایی فرهنگیان بعد رفتم فرهنگیان هنوز دانشجوام ولی الان حسرت می خورم که حقوق پرستارا  بیشتره  با خودم میگم باید سی چهل تا دانش اموز با فرهنگ و اخلاقای متفاوت رو تدریس کنم و ارومشون کنم می ترسم پیر و عصبی بشم😞 ولی کار پرستاری هم پرستیژ و حقوقش بهتره هم میگن اکثر کارا رو خدمه و بهیارا انجام میدن و کار پرستارا خیلی کمتر شده و اکثرا توی ایستگاه پرستاری راحتن

عزیزم من هم پرستاری قبول شدم هم ابتدایی فرهنگیان بعد رفتم فرهنگیان هنوز دانشجوام ولی الان حسرت می خو ...

من دارم از نزدیک میبینم

خواهر پرستار من جاییه که جمعیت کمی داره و خب به تبع اون مریض هم کمتره(در شرایط عادی و غیر کرونایی)

ولی کارش کم نیست

خدمات و بهیار کجا بود

انقدر نیروی پرستاری کمه که نمیتونن استراحت کنند پرستارا

حالا سختیای این اوضاع کرونایی رو که نگم

2740