2737
2739
عنوان

مامان های خوش سلیقه نظر بدید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه خودم در حد گوشی و لوازم آرایش ، خوب اون کیف متوسط جدا از کیف خودم باشه ؟

کلا یدونه سال

برای دوتاتون

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731

من باشم کوله پشتی میخرم😍😍😍 برای دوتامون

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
انشاالله، آخه من مهمونی طرف فامیل همسر تیپ رسمی میزنم ، کوله بگیرم اشکال نداره ؟ 

اخه چطور رسمی؟

ببین شما همون یدونه ساک قشنگ بگیر اندازه ای که دو تاتون لباس بزارید

بد نیس که

من کوله خیلی دوس دارم ولی ندیدم کسی استفاده کنه

2740
اخه چطور رسمی؟ ببین شما همون یدونه ساک قشنگ بگیر اندازه ای که دو تاتون لباس بزارید بد نیس که من ک ...

یعنی کفش پاشنه ، گاهی کت شلوار ، گاهی مانتو مجلسی کلا کم میریم خونه هم دیگه و رسمی هستیم 

کوله نوزاد الان بالای چهارصد شده ، شانس ما همه چی ده برابر شده

😕😕😕😕زیاده

تازه ایرانی ، خارجی خوشگل هاش که بالای هفتصد 

الان یدونه کوله تو دیجی دیدم۴۸۹هزار بود تخفیف خورده

شده ۱۹۹هزار ازین جور خریدا کن😉😉😉