2733
2739
ایرانی ها رو میپسندید که بچسبن به شما ؟ عزت نفس داشته باشید  بچه های ما برده های ما نیستید&nb ...

عزیزم همه ی اینا برمیگرده به نحوه ی تربیت و خانواده ی هر فردی.

من کل زمان نهار خوردن رو به شما فک کردم از تاپیکای قبلم شما رو میشناختم. فک میکردم که سما چقد نسبت به من آزاد تر و موفق تر تربیت شدین و خوشبحالتون که تو همچین خونواده یی بزرگ شدین. برای همینم هست افکارتون بروز و موفق و با اعتماد بنفس هستین ولی یکی مثه من تو خونواده ی ورشکسته با پدر بیکار و بد اخلاق فوق عصبی که سر هر چیزی دختر نوجوونش رو با کمربند و ...سیاه و کبود کنه و مادری که کوچکترین محبتی نکنه و مدام بابت هرچیزی سرکوفت بزنه نتیجه ش میشه یکی مثه من که همش ترس از دست دادن پسرمو دارم ونمیتونم بخاطر پیشرفت پسرم خارج و این وابستگی به خونواده ی مقصرم رو ول کنم و برم....

عزیزم خوشبحالت که شرایطی براتون وجود داشته تا به همچین آدم مستقل و موفقی تبدیل بشین.شرایط خونواده ونحوه ی تربیت ۹۰درصد تو ساختن یه انسان از نظر من تاثیر داره.

همیشه موفق و خوشبخت باشین .با آرزوی بهترینا🌹

عزیزم همه ی اینا برمیگرده به نحوه ی تربیت و خانواده ی هر فردی. من کل زمان نهار خوردن رو به شما فک ک ...

عزیزدلم 

شما خیلی موفق تر هستید 

چون معنای محبت و خانواده رو بهتر میدونید 

و هرگز پسرتون رو از دست نخواهید داد

چونکه محبت رشته ی ناگسستنی هست

ولی مگر اینکه بچه باید بره و اصلا سالم تره که بره به زندگی خودش برسه ؟

من اگر جای شما بودم هم به مهاجرت فکر میکردم و هم به تربیت بچه ام اعتماد میکردم

هر کجای دنیا که باشید پسرتون همراه شما خواهد بود 

فقط در خارج ایران امکان موفق تر شدن یا حداقل نداشتن دغدغه های اینجا بیشتره

از طرفی روی خودتون کار کنید 

یک عمر شیرین منتظر شماست و اتفاقاتی که در کودکی ویش آمده تقصیر شما نیست

بلکه اتفاقات آینده ان شاء الله ماحصل اعتماد به نفس شما خواهد بود 

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم  شما خیلی موفق تر هستید  چون معنای محبت و خانواده رو بهتر میدونید  و هرگز ...

خیلی ممنونم از راهنماییتون🌹

اسکرین گرفتم و بارها میخونم پستتون رو.

اگه کتاب خوبی در زمینه ی مشکلات من میشناسین که بهم کمک کنه خوشحال میشم بهم معرفی کنید🙏