2737
2739
عنوان

کرونای کهیری گرفتم کمکم کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285777/میخوایی-کرونا-نابود-بشه-حتما-بیا-راهی-برای-نابودی-کرونا

یک قدم تا نابودی کرونا با اجازه اسی

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728

اگه فقط یه طرفه کهیر زده یعنی یه خط راست 

زونا  گرفتی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740
وای یعنی ۹ روزه درگیر کهیره؟

دوروزه اول رعایت نکردم گرمیجات بهش دادم خوب نشدبعدسردیجات شروع کردم بهتر شددوباره شب شکلات خوردبدتر شد همشم سس میخوره الان کامل خوب نشده ولی خبلی بهتر شده مال پسر من که کرونا نیست؟

دوروزه اول رعایت نکردم گرمیجات بهش دادم خوب نشدبعدسردیجات شروع کردم بهتر شددوباره شب شکلات خوردبدتر ...

اگه تب و لرز و اینا داره کروناست...چون مدل پوستی بیشتر تو جوانان رایجه.....خدا باعث و بانیشو لعنت کنه

وزارت بهداشت جهانی گفت؟

بله

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟