2737
2734
عنوان

سلاعشقاخوبین بیاین یه ذکررزق وروزی بهتون بگم حال کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7263 بازدید | 55 پست
من سه تا جمعه خوندم این آیه رو... هفته اول ۸۰۰ هفته دوم ۲ ت هبته سوم ۳ ت پول ب حسابم واریز شد😁 ا ...

همون 64حج روزجمعه روخوندی ؟

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
نگفتی عزیزم سه هفته گذشت😂

راستش دادم تعلیقم کردن...خیلی وقت نیست وصل شدم کلایادم رفته چی خواستی

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگفتی عزیزم سه هفته گذشت😂

من همون کاربرلیلین 44هستم اگه دیدی بااین کاربریم جواب ندادم ازاون یکی بپرس

2728

[QUOTE=165084233]من همون کاربرلیلین 44هستم اگه دیدی بااین کاربریم جواب ندادم ازاون یکی بپرس[/QUO

اون کاربریتو پیدا نکردم خودت تگش کن....

گفتم برا ازدواج چی بخونم گفتی گوشم درد میکنه بعدا میام میگم...

یه چیزی بگو مثل همین سوره جمعه اثر کنه زود😍😙

[QUOTE=165084233]من همون کاربرلیلین 44هستم اگه دیدی بااین کاربریم جواب ندادم ازاون یکی بپرس[/QUO او ...

@لیلین44    

[QUOTE=165084233]من همون کاربرلیلین 44هستم اگه دیدی بااین کاربریم جواب ندادم ازاون یکی بپرس[/QUO او ...

راستش خواهر...اگه بلدبودم واسه خودم میخوندم...تازودی ازدواج کنم برم....😕😁😁

ببین واسه ازدواج میتوهمون ختم سخت زیارت عاشواحق شناس روبگیری....من راستش خودم هنوهیچی واسه ازدواج نخوندم که بگم تجربش کردم

اینم تجارب دیگرانه...که میگن عاالیه..

راستش ازدواج تنهاچیزیه که حوصلم نمشه برم راجبش ختم وسوره های مختلفوپیداکنم بخونم....اصلاحال ندارم😜بااینکه خیییییییییلی دلم میخواد

2740
روزشنبه داداشم کوچکترازخودم که تاحاالاتوعمرش یه هزاری هم نداده بهم روزشنبه همون هفته 20تومن بهم داد

این آیه برای من نه تنها اثر نداشت بلکه یک منبع روزی داشتم که با شرایط بد و جنگ و دعوا اونم قطع شد دوستان هر دعایی ممکنه اثر برعکس برای بعضی ها داشته باشه به جاش سوره واقعه بخونید که خیلی موثره