2737
2739
عنوان

یه ماه که عقد کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 29 پست

کرونا رو ول کنیم؟!!!!!

هنوز عموی فوت شدم توی سردخونه س منتظر جواز کفن و دفنن 

کرونارو ول کنم؟

خاک دوعالم برسر تک تک‌ ادمایی ک رعایت نمیکنن  حق الناس بمونه ب گردنشون الهی اون دنیا نتونن جواب بدن بحق علی

اه هزاران خانواده پشت سرشونه... انشالله جواب اعمالشونم یک در دنیا صد دراخرت ببینن

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا خانواده ها کرونا ندارن دوما تازه عروس و با مانتو و شلوار تو مجلس بشینی مگ قرن بوقه؟!!!

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اگر شما هم تو بیمارستان کار میکردین این حرفو می‌زدیم واقعا؟

اینو بگم که خانوادم شوهرم تو ییمارستان کار میکنن

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
اولا خانواده ها کرونا ندارن دوما تازه عروس و با مانتو و شلوار تو مجلس بشینی مگ قرن بوقه؟!!!

خب اگه اونا نگفتن برو بخر یا بخریم برات و

2740

نمیتونم حرف از کرونا نزنم اگه نزنم یعنی جون مردم و کادر درمان مهم نیست برام در حالی که هست 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
خب اگه اونا نگفتن برو بخر یا بخریم برات و

اصلا نیازی نیس حرفی بهت بزنن همه میدونن دیگ با لباس مجلسی ادم میره عروسی..تو کمدت مگ هیچی لباس مناسب نداری؟؟ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اصلا نیازی نیس حرفی بهت بزنن همه میدونن دیگ با لباس مجلسی ادم میره عروسی..تو کمدت مگ هیچی لباس مناسب ...

فقد اونی که تایپک اخر گذاشتم