2737
2734
عنوان

والدین دانش آموزام بهم توهین کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 27899 بازدید | 1090 پست
شکماشون

🙄هان!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم به خاطر اینه که بچه ها انقدر شکم گنده شدن یه تکون نمیخورن.

😁🖐️اهان 

حالا شکم هیچی اون بزرگتر بشن شاید درست بشه اخرش هم در اینده هی میشینن بقیه براشون کار کنه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728
بنظرم شما یه دور دیگ برو نوشته تو بخون شاید یادت بیاد چی گفتی

من که میدونم چی نوشتم

ولی گویا شما متوجه نوشته من نشدی

برات کامل توضیح میدم از اشتباه در بیای

شما اول گفتی بچه های ژاپن سرویس بهداشتی میشورن

من گفتم بله اونا سرویس بهداشتی میشورن ولی سرویس بهداشتی رو میشورن که خودشون استفاده کردن(منظورم خوده بچه ها هستن)

ولی استارتر از بچه ها خواسته لیوانهایی رو بشورن که مدیر و معلم توش چای خوردن.

در ضمن توی ژاپن اول بزرگترها و مسئولین به وظایف دقیق خودشون عمل میکنن بعد از بچه توقع کار دارن.

نه اینجا که هر کی زورش بیشتر باشه بیشتر بقیه رو اذیت میکنه

اگر بازم معنی حرف منو نگرفتی که دیگه من کاری نمیتونم برات انجام بدم.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
من که میدونم چی نوشتم ولی گویا شما متوجه نوشته من نشدی برات کامل توضیح میدم از اشتباه در بیای شما ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐من چی گفتم؟؟؟؟

گفتم خب وقتی کلاس رو که بچه ها کثیف کردن ،معلم جارو کرده،،،

خب عیب نداره اونام فنجون معلم هارو بشورن 

من در مقابل کاره معلم گفتم عیب نداره اونام بشورن

ریپ نکن لطفا🙏

روله ی کوردم 🙃😍👍
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ...

خیر

معلم اول از بچه ها خواسته کلاس رو جارو کنن بعد که اونا قبول نکردن خودش جارو کرده

اگر از اول اینجوری بود که معلم کلاس رو جارو میکرد اونا لیوان میشستن عیب نداشت

در ضمن اگر دلت میخواد ریپ نشی جواب نده.

نمیشه که جواب بدی بعد توقع داشته باشی جواب نگیری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

تو ژاپن با اون همه پیشرفتشون بچه ها کلاس هارو تمیز میکنند که مسئولیت پذیر بار بیان چقدر پررو بودنداینا دست شما درد نکنه😑😐

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2738
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ...

........ نخور

مگه ما نوکریم؟ 

وظیفشون هست 

دارن حقوق میگیرن