2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی دورت بگردم تعریف کن چجوری برش هم خوردی بخیه و اینا ؟ بیهوش شدی ؟ به من گفت بی حسی و اینکه من ...

خدا نکنه😘بخیه نیاز نبود اصلا انقد که ریز بود برشش بیهوشی نبود بی حسی بود حدود 40 مین زمان میخواد ک بیحس بشی حدود 20 مین هم طول میکشه ک تخلیه کنن

خدا نکنه😘بخیه نیاز نبود اصلا انقد که ریز بود برشش بیهوشی نبود بی حسی بود حدود 40 مین زمان میخواد ک ...

وای الهی خدا خیرت بده 

نمشناسمت ولی از ته دل دعات دارم میکنم 

انقد منو ترسوندن خدا میدونه

گفتن آمبولی میشه میمیری

بعد من میخوام تزریق کنم به با سنم و به صورتم همون جلسه انجام میدن ؟

2740
نمیدونم هنوز مشخص نیست 

نه دكترت رو مشخص كردي و نه كاراشو ديدي

بعد واسه ترس از مردن(دور از جونت) تاپيك ميزني؟!!!!!!!!

اگه قصدشو داري ب جاي تاپيك زدن كاراي پزشكتو بررسي كني بهتره

وای الهی خدا خیرت بده  نمشناسمت ولی از ته دل دعات دارم میکنم  انقد منو ترسوندن خدا میدون ...

مرسی عزیزم از دعای قشنگت...اتفاقا یه کار راحته واسه پزشکا و خیلیم زیاد انجام میشه حالا خودت بری میبینی ک چقد آدم میاد واسه انجام این کار...نه جلسه اول انجام نمیدن چربیاتو طی سه یا چهار جلسه میکشن و هر سری باید بزاریشون فریزر زیاد که شدن واست تزریقشون میکنه به باس ن باید حداقل ده روز تو فریزر باشن هرچی زمانش بیشتر باشه بهتره البته واسه صورت همون جلسه اول میشه تزریقش کرد 

مرسی عزیزم از دعای قشنگت...اتفاقا یه کار راحته واسه پزشکا و خیلیم زیاد انجام میشه حالا خودت بری میبی ...

چربی شکم تزریق بشه با سن ماندگاره اونوقت؟ من شنیدم چربی ران ماندگاره

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
وای الهی خدا خیرت بده  نمشناسمت ولی از ته دل دعات دارم میکنم  انقد منو ترسوندن خدا میدون ...

منم دلم میخاد همینکارو بکنم اما شنیدم چربی شکم ماندگاری نداره واسه تزریق باس ن چربی ران خوبه، من شکم دارم رونم باریکه

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید)