2737
2734
با کرونا کاری نداشته باش زندگی خودشه به.من چه به تو چه😞😞😧😧

😂😂😂😂😂امضات خیلی باحاله اون تیکه کلمات تهو آور 🤣🤣🤣موافقم با بعضی کلماتش

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!

فضولی تو کار دییییگران بله اشکال داره 

ولی کسی ک زندگیشو تو بوق و کرنا میکنه باید منتظر این اتفاق ها هم باشه ....

جالبه ک دفاع میشه ک ( به شما چ زندگیه خودشه) این ادم ها هزار کار میکنن ک بقیه متوجه نمیشن اما این کارایی ک بقیه میفهمن و در موردش حرف میزنن در واقع خودشون میخوان بقیه بفهمن و دربارش حرف بزنن....از این راه پول درمیارن

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاحالاشده یه حواشی ویافیلم بی سروته ازیه بازیگربه نام مث شهاب حسینی ببینید!

یازندگی خصوصی اکبرعبدی زنشودیدید!

یاهزارتاآدم معروف دیگه

ایناواسه جذب فالووره

ایناخودشون دنبال دیده شدنن

تووکسپلوراینستاپره ازاین چرت وپرتا

نخوای ببینیم بلاخره پره ومیبینی

سایت داراکه مشخصه واسه دیده شدن سایتشون وقمار و...هستش مردم جذب شن وبرن بازی کنن فیشینگ وتخلیه ی حساب کنن ازشون...

آدم عادی هیچوقت خودشوتوزبونانمیندازه چون به اندازه کافی محبوبیت دارن بازیگرا وزیرذره بین هستن

اوناییم که میبینی لورفتن خودشون خواستن...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
همشون کلکه دارن فالوور جمع میکنن دیدین که ریحانه پارسا با مهدی کوشکی گفتن که به خاطر فالوور بود

قبلشم با اون پسره ی جنجال راه انداخت الکی گفتن ما ازدواج داریم میکنیم ...همش بازیاشونه

2738
فضولی تو کار دییییگران بله اشکال داره  ولی کسی ک زندگیشو تو بوق و کرنا میکنه باید منتظر این ات ...

الان من بیام بگم میخوام از شوهرم طلاق بگیرم برم با کسی که زن داره مجبورش کنم زنشو طلاق بده ازدواج کنم ببین چقدر بهم فحش بدن لغو کاربریم کنن و 😐

شرط چاقو مُرد
الان من بیام بگم میخوام از شوهرم طلاق بگیرم برم با کسی که زن داره مجبورش کنم زنشو طلاق بده ازدواج کن ...

اره دیگه در اون صورت فحش واجبی ولی اگه اینجا یا جای دیگه نگی کسی چکار داره فضولی کنه گرچه کارت اشتباه باشه کسی حرفی بزنه فضولیه ...