2733
2739
عنوان

کاش مردا حداقل تو کرونا هیز بازیو بزارن کنار

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 44 پست
شما نباید فاصله بگیری شما باید کامل قرنطینه باشی 

من روزی باید اسکن ریه بشم 

به شدت ریه هام درگیره و ساعت به ساعت پیشرفت میکنه

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
عزیزم شما کارت اشتباهه باید خودتو قرنطینه کنی نه اینکه بری سرکار و خیابون که

من نرفتم خیابون عزیزم ول بچرخم

میخونی پست رو اصلا یا همینجوری نظر میدین ؟؟؟

من رفته بودم درمانگاه اسکن ریه

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقشونه بذار بگيرن بميرن تازه من جات باشم ماسكم ميدم پايين دو تا سرفه ميزنم تو صورتشون ادماى هيز لجن

خودشون بدرک زنوبچشون یا مادر پدرشون میگیرن اونا گناه دارن

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2731
حقشونه بذار بگيرن بميرن تازه من جات باشم ماسكم ميدم پايين دو تا سرفه ميزنم تو صورتشون ادماى هيز لجن

خب ب بقیه انتقال میدن ب زن و بچشون

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
من نرفتم خیابون عزیزم ول بچرخم میخونی پست رو اصلا یا همینجوری نظر میدین ؟؟؟ من رفته بودم درمانگاه ...

عزیزم کاش بیماریستان بستری بشی کامل خوب بشی بعد بیای خونه.بیمارستانا پره از این ویروس شمام ک داری ولی تحت نظر دکتر تو بیمارستان باشی بهتره تا اینکه پیاده بری درمونگاه خدای نکرده نفستم بگیره....با اسنپ و تاکسی و اتوبوسم ک نمیری ....برات از خدا سلامتی میخام عزیز دلم انشالله بزودی تاپیک بزنی بگی بلاخره کرونارو شکست دادم خوب شدم😍

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
وا پس بمیرم ؟؟؟ خفه بشم ؟؟؟ من روزی 3 بار باید اسکن ریه بشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جدی خطر نداره اسکن؟سه بار  تو یه روز اشعه ایکس میگن سالی یکبار هم ضرر داره گل

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
جدی خطر نداره اسکن؟سه بار  تو یه روز اشعه ایکس میگن سالی یکبار هم ضرر داره گل

چرا خطر داره 

ولی هر وقت قفسه سینه هامون درد شدید بگیره باید اسکن کنیم 

به 60 درصد برسه بستری میکنن

چرا خطر داره  ولی هر وقت قفسه سینه هامون درد شدید بگیره باید اسکن کنیم  به 60 درصد برسه ...

ان شالله زودتر خوب بشی این وضعیت واقعا ناراحت کنندست 💜💜

عزیزم کاش بیماریستان بستری بشی کامل خوب بشی بعد بیای خونه.بیمارستانا پره از این ویروس شمام ک داری ول ...

عزیزم بیمارستانها جایی برای پذیرش بیمارا ندارن 

فقط اوناییکه 60 70 درصد ریه هاشو از کار افتاده رو بستری میکنن تو ای سی یو

وگرنه من از خدامه بستری شم که حداقل بقیه اعضای خانواده نگیرن

ان شالله زودتر خوب بشی این وضعیت واقعا ناراحت کنندست 💜💜

ایشاالله همه بیمارای کرونایی خوب بشن به زودی