2733
2739
عنوان

خانومای بارداری که ماه اخر بارداری هستید بیاید بگید درچه حالید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 131 پست
من چرا خوشم میومدش😂😂😂😂😂ولی مزه دیگشو بخور مثل توت فرنگی

نمیدونم والا توازبندگان خاص خدایی😂

نمیدونم شاید گرفتم ولی میدونم اونم نمیتونم بخورم😑

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
نمیدونم والا توازبندگان خاص خدایی😂 نمیدونم شاید گرفتم ولی میدونم اونم نمیتونم بخورم😑

بخدا خالی خالی میخوردمش انقد دوسش داشتم حیف ک دکتر دیگه نزاش بخورم لحظه شماری میکردم شب شه بخورمش

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثرا درد کمرو گرفتگی عضلات دارم بخصوص پاهام درد پریودیم دارم واقعا بعضی وقتا دردا نفس گیر میشن😢

وای منم لگن درد دارم نمیتونم راه برم خیییلی سخته 

خداجونم مواظب نی نی تو دلیم باش 
2728
راستی عزیزم هفته۳۲ رفتی سونو وزنش چندبود؟

۲۵۰۰

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
واسه من۱۷۶۵ بود بنظرت وزنش کم نیس؟

خوبه فکر کنم 

من اون روز  گفت ۳ هفته بیشتر از سنشه وزنش

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
من هفته٢٧ ام و موقع ويار سه كيلو كم كردم شدم٦١ ولي بعدش شدم وزن خودم همون٦٤الان هم ٦٨كيلوم

خوبه👌 منم توی 28 هفته 5 کیلو اضافه کرده بودم. بیشتر وزن گیری مال سه ماهه آخره. الان که دیگه 5-6 روز مونده به موعد زایمانم تا حالا سرجمع 10 کیلو اضافه کردم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..