2737
2739
عنوان

همسایه مزاحم

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 22 پست
وای دقیقا اینام همینن، لباسشویی ساعت ۲ آخه بخدا باورم نمیشد اگه یکی برام تعریف میکرد تا سرم اومد ب ...

بهشون خیلی جدی و با اخم تذکر بدید..بگید تکرار بشه شکایت میکنیم..چرا  اخه اینقدر نفهمن بعضی ها..بیا همین الان هم یه چیزی رو خیللی محکم کوبوندن رو زمین نمیدونم کسی خورد زمین یا یه وسیله بود😂 دخترمم از خواب پرید🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش نه التماس 🤣🤣🤣🤣🤣 کاریش نمیشه کرد فقط سعی کن عادت کنین با همین صدا بخوابین یا خونه عوض کنی ...

خدایی خیلی سخته

من همین مشکلو داشتم یبار یه صدای خیلی بدی اومد خواب بودم یک متر پریدم از خواب دیگه واقعا عصبانی شدمو نتونستم تحمل کنم رفتم دم درشون برا اولین بار مامانه گف وای بخدا پدر منو دراورده روانیم کرده دیدی الان چیکار میکرد انقدر عصبانیم کرد قندونو کوبیدم زمین😐🤣🤣 گفتم د لامصب اون میکوبه بسه تو دیگه چرا میکوبی از همونجا رفیق شدیم با هم خیلی خانوم احمقی بود😂😂😂

بهش گفتم انقدر از بالا رو فرشیتو نتکون میریزه تو تراس من گف خب چیکار کنم پس؟ گفتم بیار بریز تو اشپزخونه اونطوری جارو کردنش برام راحتتره اخه تراس سختمه 🤣🤣🤣 

خدایی خیلی سخته من همین مشکلو داشتم یبار یه صدای خیلی بدی اومد خواب بودم یک متر پریدم از خواب دیگه ...

منم بهم خیلی سخت گذشت😭😭😭😭😭😭.

.

البته نه از سروصدای مردم از اینکه با سروصدا بیدار میشن 

من صباحا با صدای آهنگ برا نماز بیدار میشم بعدش هم نمیخواستم نمیتونم سکوت هم رعایت کنم

بعد طرف تا ۱۲ ظهر میخوابید و انتظار داشت لامپا خاموش و سکون مطلق باشه 

من در رو باز میکردم با صدای در بیدار میشدن

آخه موجود داریم تا موجود

اینا خانواده‌هاشون لوسشون کردن اونم باید با سروصدا و مد بتونه بخوابه مخصوصا کسی که تا ظهر کلا میخواد بخوابه

مگه ملت مسخره اوناین که تا ظهر هیچ کاری نکنن؟؟؟

2728
منم بهم خیلی سخت گذشت😭😭😭😭😭😭. . البته نه از سروصدای مردم از اینکه با سروصدا بیدار میشن  ...

عزیزم اپارتمان اداب خودشو داره و تایم داره حتی برای انجام کارهای پر سروصدا ولی زندگی عادی اونقدر سروصدا نداره که بخوای جواب پس بدی من همیشه تو انتخاب خونه دقت میکنم واحدا بهم چسبیده نباشن که مزاحم هم نباشیم 

تیم معمولا اینه که تا ۱۲ ظهر بخوابی؟؟ چجوریه؟

نه کارای پر سروصدا بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ۱ ظهر و ۵ بعدازظهر تا ۷ ۸ شب باید انجام بشه بین این تایما باید سکوتو رعایت کرد تا جای امکان مهمونی هم اگه داشتین از ۱۲ شب باید دیگه سکوت برقرار بشه

نه کارای پر سروصدا بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ۱ ظهر و ۵ بعدازظهر تا ۷ ۸ شب باید انجام بشه بین این تایما ب ...

زندانیه دیگه🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

آخه خاموشی از ساعت ۹ زیاد به ۸😂😂😂😂

2738