2733
2739
عنوان

نامزد حساس من😑کسی هست کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 25 پست

عزیزم رفتارش کنترل گره دیگه از همین الان. سعی کن از همین اول حلش کنی و زیر بار نری وگرنه مطلقا هیچ تضمینی نیست بعد عروسی بهتر بشه و... خیلی زنا تو همین نی نی سایت همسرشون در رو روشون قفل می کنه می ره بیرون. 

از اول سنگاتو وا بکن.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن نیست بیچاره کاری بهم نداره ولی یه جوری داره کنترلم میکنه

باشه من اصلا بی شعورم نمیفهمم بعد ازدواج میفهمی به من چه اصن نظر میدم 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728
عزیزم رفتارش کنترل گره دیگه از همین الان. سعی کن از همین اول حلش کنی و زیر بار نری وگرنه مطلقا هیچ ت ...

اره همینه ..دیگه پا پس نمیکشم تکلیفمو باهاش روشن میکنم از همین الان

همه مردا اولش همینجوری ان خودش خسته میشه شوهر منماینجوری بود الان به زور میگم بیا بریم میگه خودت برو ...

😂😂😅خداکنه همینجور باشه .منم میگم اولشه جو گیره بعد یادش میره

اره باباشم همینو بهم گفت گفت فعلا اولشه😄

من ۷.۸ساله ازدواج کردم شوهرم اصلا بد دل نیس ولی بازار رفتن جایی رفتن تنها بدش میاد تو جمع شلوغ که مردو زن قاطی باشه خودشم باشه بدش میاد بااینکه خیلی بهم اعتماد داره و اصلا هم بد بدل نیس ولی این اخلاقشه و عوض هم نشدع

2740
من ۷.۸ساله ازدواج کردم شوهرم اصلا بد دل نیس ولی بازار رفتن جایی رفتن تنها بدش میاد تو جمع شلوغ که مر ...

فوووف کاش این اینجور نشههه😪شاید تونستم اخلاقشو تغیر بدم

فوووف کاش این اینجور نشههه😪شاید تونستم اخلاقشو تغیر بدم

ان شاءلله ...ولی من بازار رفتنی سکته ام میده با اینکه چادریم انقد میگه نزنن بهت خودت بپوشون فلان اصلانمیتونم خرید کنم .الان این چن سالم فقط خونمو هیچ جایی تنهایی نرفتم مگه باخودش