2737
2739
عنوان

فاز خااهرشوهرم چی بود😑

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 28 پست

😐الان بیشتر فاز خودت چیه دقیقا

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
اگر لج هستیدوباهم حتما میخواسته ضایعت کنه که اونم ناراحتی نداره شما هم تلافی کن 😊

من لجبازی ندارم باهاش کلا برام مهم نیست ولی اون زیاد حرصمو میخوره و اذیت هم تا دلت بخاد کرده منکه حلالش نمیکنه انشالا تاوان کاراشو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خواهرشوهر من بهم میگه کرونایی🤣🤣🤣🤣

منم بهش میگم عامل کرونایی

هرهر میخندیم

الکی بزرگش نکن،اعصابتو داغون نکن

یا بقول نی نی سایتیا طلاق بگیر والسلام

خدایا دوست دارم
2728
من لجبازی ندارم باهاش کلا برام مهم نیست ولی اون زیاد حرصمو میخوره و اذیت هم تا دلت بخاد کرده منکه حل ...

شما خوب باش بیخیالش اعصابت هم بهم نریز حالاکه برات مهم نیست...

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
والا انگار اون قسمتا کثیف نمیشه چمیدونم والا فاز اینارو من خودم نه دست نه بوس فقط دخترم و شوهرمو بوس ...

دقیقا ،بچها گناه داره حساسترن ،باز ما بعد دست دادن میتونیم سریع ضدعفونی کنیم بچه ها که نمیدونن چخبره

2738
دقیقا ،بچها گناه داره حساسترن ،باز ما بعد دست دادن میتونیم سریع ضدعفونی کنیم بچه ها که نمیدونن چخبره

منم از همین حرصم میگیره ک نمیفهمن بابا بچه هایم آدم هستن و آدمم بیمار میشه دیگ 

آخ ک چقدر من حرص میخورم سر این موضوع😡😡😡😡

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍