2737
2734
عنوان

چرا انقد عاشق مادرشوهرمم؟؟؟؟؟+شات😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا? همون که عکس قبر شوهرش رو پروفایلش گذاشته بود?!

یس

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2728
عجب!ملت چه حوصله ای دارن این همه دروغ پشت سرهم ردیف میکنند!

اره والا من چقد گریه کردم😑😑😑😑

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
اره والا من چقد گریه کردم😑😑😑😑

راستش خیلی بی احساس نوشته بود همش فکر میکردم چقدر خونسرده در برابر مشکلی که واسش پیش اومده یعنی ی جورایی نتونستم با داستانش ارتباط برقرار کنم که دیگه راست و دروغش با خودش!

راستش خیلی بی احساس نوشته بود همش فکر میکردم چقدر خونسرده در برابر مشکلی که واسش پیش اومده یعنی ی جو ...

جدی؟؟پس فک کنم من فقط زیادی خنگ و سادم

2738
دور از جون شما عزیزم

😢😘💛