2733
2734
عنوان

لعنت به زندگی لعنت به همه چیز اصلا عدالت نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 23 پست
عزیزم ناامیدنباش. درمان داره. تقویت کن. 

اصلا هم درمان ندارع عمل کرده ولی بی فایدس

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم بچه کسی رو بغل کنم نمیتونم ذوقش کنم همه میگن طفلی بچه دلش می‌کشه همه میگن چشمش میزنع 

منم همینو میگم.از حس ترحم بقیه خسته ام بچه هاشون رو که میدن دستم همش ترحمه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
همه غلط میکنن بچه هم دیدی باحسرت نگاشون نکن ایشالایکی خدابهت میده

نگاهشون هم نکنم میگن کصافط نازا ذوق بچمون نکرد .اصلا نمیدونم و حرکتی درسته چی غلط

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2731
یکم کمکم میکنید خیلی داغونم 

میفهمم چی میکشی گلم بایدتوکل کنی منم یه جوردیگه کشیدم8سال زندگی بایه معتادشیشه ای وکتک کاری😢امافقط باخدام خرف میزدم ازش جداشدم دیگه به جونم رسیده بوداین روزای بذمیگذره خداروصداکن قول میدم تنهات نذاره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

این حجم از تنهایی و دردامو به کی بگم شوهرم هم خیلی بی احساسع اصلا دوسم ندارع

نگاهشون هم نکنم میگن کصافط نازا ذوق بچمون نکرد .اصلا نمیدونم و حرکتی درسته چی غلط

جوری نشون بده که بچه برات زیادمهم نیست مردم هرچی ببینن به یه چیزحساسی بیشترسعی میکنن اذیتت کنن گلم هونسردباش پیششون

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

دختر دایی من 10ساله ازدواج کرده بچه نداشت .بچم میرفت مینشت سر پاش معدب میشدم نه اینه بخواد چشم بزنه یا هرچیز دیگه .دلم میگفت الان دلش میشکنه  یا فکر نکنه دارم بچمو به رخش میکشم یا هرچی 

بعد 12سال شکر خدا چندماه پیش حدا بهش یه علی گوگولی داد