2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام به پیام های قبلیم کسی به راحتی دسترسی داشته باشه واسه این عزیزم 

خوب نمیشناسنت که خانمی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
منم همین فکرو میکردم ولی بعد چند هفته پیام دادم تا بااخ ه با تلگرام دوباره برگشتم ولی بجاش به نی نی ...

چجوری با تلگرام برگشتی گلم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
میدونم احتمالش خیلی کمه کسی بشناسه ولی خودمم با دیدنشون حس خوبی ندارم کلی خاطره بد دارم میخوام کلا ن ...

ممنونم از راهنماییت گلم.موفق باشی

2738
چجوری با تلگرام برگشتی گلم

قسمت نظرات بود ویا درخواست از طریق همین نی نیسایت یادم نمیاد بعد نی نی یار تو تلگرام بهم پیام داد وگفتم من خودم خواستم کاربریم لغو بشه چون اسم کاربریمو دوست نداشتم بعد منو از تعلیق دراورد کاربریمم اون برام عوض کرد