2737
2734
عنوان

فردا می خوام برم اثاثمو بیارم بیاین بگین تیپم خوبه ؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 12930 بازدید | 179 پست
بله من کمبود دارم . عقده ای شدم میفهمین ؟ چون غرورمو له کرد چون شخصیتمو خورد کرد چون پشت سرم آبرومو ...

پس بدون با این مسخره بازیایی ک اون کاربر بهتون یادمیده خودتو بیشتر خورد می‌کنی

آره برو فردا تیپ بزن ،مانتو دربیار،مو باز بزار تا بره جلو همه بگه میخواد آویزونم بمونه،تا بگه دلش با موندنه روشویی نداره،برو اگه اون کامل لهت نکرده خودت خودتو کامل به کن با این خز بازیا

اون با تیپ زدن تو حرص نمیخوره،چون ازت جدا شده فقط پشت سرت می‌ره هزار تا وصله ی ناجور می‌بنده بهت

پس الکی خودتو خراب نکن،

من این روز تو رو قبلاً خودم پشت سر گذاشتم ،یک روز مثل فردای تورو

خودم نرفتم خوانوادمو فرستادم،حالم ب هم میخورد بهتون ببینمش چ برسه ب قول تو بخام حرصش بدم....

می‌دونم گلم همه ما زن هستیم و می‌دونیم چقدر زن توجه و محبت میخواد موقع زایمان مردی که با عشق و لبخند ...

عزیزم دقیقا همینا آرزوم بود 😭 شب و روز به اینا فکر میکردم . چه روزایی که خودم تنهایی بچه رو بردم دکتر و زن و شوهرا و بچه های دیگه رو دیدم بغض کردم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بدون با این مسخره بازیایی ک اون کاربر بهتون یادمیده خودتو بیشتر خورد می‌کنی آره برو فردا تیپ بزن ...

شما هم شوهرتون با یه بچه بعد زایمان ولتون کرد ؟ نمیتونه پشت سرم حرف دربیاره چون من که حجابمو دارم با مامانم اینا هم میرم بهش هم محل نمیدم ولی چون اثاثمو میبرم خونه خودم مجبورم برم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
پس بدون با این مسخره بازیایی ک اون کاربر بهتون یادمیده خودتو بیشتر خورد می‌کنی آره برو فردا تیپ بزن ...

متاسفم که ناراحتت کردم من فقط کمی شوخی کردم .....همین .....آدم تا آدم فرق می‌کنه تو یاد خودت افتادی به همین دلیل خشمگین هستی عزیز دلم ...... حرفت درسته ولی خب من خودم همسرم فرق داشت یعنی اگه سرد می‌بودم و نمی‌رفتم بدتر لج میکرد ولی وقتی دوستانه حرف زدم و راحت بودم دیدم میشه ازش انتظار داشت به خاطر بچه مشترک  ..... گارد گرفتن درست نیست باید با واقعیت روبه رو شد..... مسلما خودش تصمیم میگیره ....... اینجا آدم میخواد دلش رو خالی کنه همین ...... 😘😘😘

2728
شما هم شوهرتون با یه بچه بعد زایمان ولتون کرد ؟ نمیتونه پشت سرم حرف دربیاره چون من که حجابمو دارم با ...

ن من ازش بچه نداشتم ولی کم خوردم نکرد.

بااون مامان احمقش 

پسر ب اون حقیری توهینی نبود ک نکنه

افتخارم اینه ن تو دادگاهش حاضر شدم ن برا امضا همه رو وکیلم انجام داد

محل سگ ندادم بهش

بعد من دوبار دیگه ازدواج کرد

خداشاهده ندیدم زناشو بااینکه فامیل بود

همه رو ب خاطر خودت گفتم

متاسفم که ناراحتت کردم من فقط کمی شوخی کردم .....همین .....آدم تا آدم فرق می‌کنه تو یاد خودت افتادی ...

شما هم جدا شده بودین گلم ؟ 

به عنوان حرف آخر ....هیچ وقت اینقدر ننوشتم😀فقط چون خودم زخم خوردم میگم ..... کمی تنها باشین با هم حرفت رو بگو به همین زبون بگو بگو دلم توجه میخواست درد زایمان بچه کوچیکم دخترمون دکتر رفتن و دیدن باباهای دیگه غمگینم میکرد ...حق من بود ...... بگو همین میخواستم بگم تا آروم شم الآنم نمی‌خوام باهات لج کنم ما اول پدر و مادر هستیم و باید مودبانه و با رعایت حریم خصوصی کنار دخترمون باشیم و همدیگه رو خراب نکنیم ..... میدونی وقتی حرفت رو بگی آروم میشی ...‌‌من گفتم و سبک شدم .... از خودخوری بهتره .......برات بهترین هارو آرزو میکنم......لطفا برای منم دعا کن

2740
ن من ازش بچه نداشتم ولی کم خوردم نکرد. بااون مامان احمقش  پسر ب اون حقیری توهینی نبود ک نکنه ...

مهریه هم گرفتین ؟ خب با بچه قضیه فرق داره ما به خاطر بچه نمی تونستیم روبه رو نشیم وکیلمم بی دست و پا و بی عرضه بود مجبور بودم دادگاه ها رو خودم برم . 

به عنوان حرف آخر ....هیچ وقت اینقدر ننوشتم😀فقط چون خودم زخم خوردم میگم ..... کمی تنها باشین با هم ح ...

گلم باورت میشه همه ی اینا رو بهش گفتم ولی اون خودشو به نفهمی زده بود . چشم عزیزم حتما شما هم دعام کن 

سلام رفتی وسایلت رو بیاری 

سلام بله گلم 

سلام عزیزم حالت دلت خوبه ..... اذیت نشدی ..... می‌دونم طول می‌کشه تا عادت کنی تا فکر نکنی ولی خوب می ...

سلام گلم . بد نیستم عزیزم . تو تاپیک جدیدم گفتم چی شد😓

آفرین خوب یادش بدین فردا هم که آقاهه ازدواج کرد یادش بدین به وسیله ی بچش بره هم آقاهه رو بجزونه هم ...

اول کامنتت رو که خوندم اومدم شاکی بشم که ینی چی که میگی یادش بده بره همسر پدرش رو بچزونه و این حرفا بعد ادامشو خوندم فهمیدم منظورت چیه 😄

2706