2737
2739
عنوان

رشته ی انیمیشن سازی چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7877 بازدید | 20 پست
از رشته کامپیوتر راضی هستید؟ من خیلی علاقه دارم دوست دارم امسال قبول شم... انیمیشنم همین طور

کامپیوتر الان اشباع شده و همه ی کارمندا و افراد با هر رشته و مدرکی کار با نرم‌افزارهای معمول کامپیوتر رو‌بلد‌ هستن این رشته در صورتی خوبه که در یک بخش خاصش متخصص و ماهر بشی مثل طراح گرافیک خیلی خوب یه طراح سایت یا برنامه نویس و‌اپلیکیشن نویس حرفه ای وگرنه فقط یه مدرک بگیری اصلا به درد نمیخوره و بازار نداره البته برای اپلای کردن به کشورای دیگه خوبه 

این نیز بگذرد
کامپیوتر الان اشباع شده و همه ی کارمندا و افراد با هر رشته و مدرکی کار با نرم‌افزارهای معمول کامپیوت ...

من سال ۸۰ فارغ التحصیل شدم که به نسبت الان مخمدس کامپیوتر خیلی کم بود و ما راحت هرجا میخواستیم میتونیم جذب بشیم و همه ادارات و شرکت ها به نیروی کامپیوتر نیاز داشتن چون هنوز افراد عادی و غیرمرتبط کار با سیستم رو بلد نبودن اما الان همه استاد شدن 

این نیز بگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامپیوتر الان اشباع شده و همه ی کارمندا و افراد با هر رشته و مدرکی کار با نرم‌افزارهای معمول کامپیوت ...

ممنون از راهنماییت

حتما تلاش میکنم تو یه حوزه ماهر شم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
رشته م کامپیوتر اما انیمیشن تدریس کردم 

سلام وقت بخیر من دوازدهم رشته کامپیوترم امسال کنکور دارم ب انیمیشن علاقه دارم ولی تاحالا کار نکردم پایه دهم فقط یکم ایلستریتور کار کردم ولی قصد دارم تابستون کلاس موشن گرافی رو برم دو رشته دیگه هم هست ب اسم نرم افزار و فناوری اطلاعات ادامه رشته خودمه شما ک رشتتون کامپیوتر انیمیشن هم تدریس کردید میشه کمکم کنید و بگید بین این سه رشته اداره ها آموزش پرورش کدوم رشته بیشتر استخدامی داره و بازار کارش خوبه ممنون میشم راهنماییم کنید

2728
رشته م کامپیوتر اما انیمیشن تدریس کردم 

سلام من رشتم ریاضی هست و پایه دهم هستم میخوام برای سال بعد برم هنرستان یا انیمیشن سازی یا گرافیک میخواستم بدونم که برای تغییر رشته از ریاضی به هنر باید دروس تخصصی رشته هنر رو امتحان بدم ؟