2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته واقعا اگه اذیت میشی هرجور شده برو روحیه ات داغون میشه من کشیدم که میگم

عزیزم من از تو عقد ب شوهرم گفتم گفت راه بازه هر جا میخوای برو.😔.یکسال و چند ماهه اومدم ولی خیلی سختمه.

یه خونه داریم ۵ کیلومتر از شهر دورتره ولی شوهرم نمیاد.تازه برای اجاره هم پول داریم.

حتی میخواستیم خونه دیگه بخریم شوهرم میرفت خونه میدید بهانه میاورد فهمیدم رفتنی نیستیم.تو رو خدا دعا کن واسم.اذیتم😔

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2728
عزیزم من از تو عقد ب شوهرم گفتم گفت راه بازه هر جا میخوای برو.😔.یکسال و چند ماهه اومدم ولی خیلی سخت ...

عزیز دلم چی میکشی

چرا اینجوره ؟ مامانش بهش میگه؟

یه علتی داره پیداش کن

یواش یواش روش کار کن 

برات دعا میکنم حتما

منم تقریبا شرایطم اینجور با این تفاوت که شوهرم انتقالی بهش نمیدادن تا از خونه بریم و یه دفعه بریم شهر دیگه و خانوادش غیر مستقیم روش تاثیر میذاشتن که نره بدون اینکه خودشم متوجه شه و واقعا بدترین روزام بود

۶سال هر روز دعا کردم تا بالاخره درست شد و این ۳ساله جداشدم تازه انگار زندگیمون شرو شده

عزیز دلم چی میکشی چرا اینجوره ؟ مامانش بهش میگه؟ یه علتی داره پیداش کن یواش یواش روش کار کن  ...

نه خودش خانواده پرسته.یه مدت گریه زاری کردم راضی شد بریم ب خانوادم گفتم .خواهر خودم زنداییشه و بابای خودم مخالفت کردن.شوهرمم شیر شد گفت مشکل توئه.من با خونه مامانم مشکل ندارم مجبوری بمونی.تازه اون مدت ک گفتیم میریم مادرش چند وقت دپرس بود.وابستگی شدید داره ب بچهاش.ببخشیدا مگه اینکه مادرشوهرم بمیره ما بتونیم بریم.شوهرم تک پسره دو تا خواهر داره

مرسی عزیزم انشالله زندگیه شما هم روز ب روز قشنگ تر بشه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
نه خودش خانواده پرسته.یه مدت گریه زاری کردم راضی شد بریم ب خانوادم گفتم .خواهر خودم زنداییشه و بابای ...

من وقتی گفتم دارم میرم که داشتم وسایلو بار میزدیم تازه خونه رو هم که گرفته بودم.تک پسر هست که هست خیلی مشکل داشتن دیگه چرا زن گرفتن براش والا...تو که بچه اونا نیستی که بخوای باهاشون زندگی کنی. زندگی خودته چرا از قبل برا همه میگی که داری میری 

باید اونقدر رو شوهرتو تو مشت بگیری که تا دقیقه نود که رفتی کسی نفهمه که کارت به سرانجام رسید بعد بگی

2738
من وقتی گفتم دارم میرم که داشتم وسایلو بار میزدیم تازه خونه رو هم که گرفته بودم.تک پسر هست که هست خی ...

حالا اینا ب کنار مادرشوهرم از ماه ۸ عروسیم گیر داده بچه بیار.فک میکنه مشکل داریم ک نمیشیم.ما هنوز اقدام نکردیم.انشالله شوهرم سر عقل بیاد خونه بخره:من برم خونه خودم بچه بیارم.با بچه اینجا واویلاست.دیگه رنگ بچه رو نمیبینم میبره برا خودش یا همه ش میاد بالا.😔 مرسی ک ب درد و دلم گوش دادی

حالا اینا ب کنار مادرشوهرم از ماه ۸ عروسیم گیر داده بچه بیار.فک میکنه مشکل داریم ک نمیشیم.ما هنوز اق ...

عزیزمی ببخشید که دخالت میکنم ولی دوست ندارم کسی مثل خودم اذیت شه دیگه

نه بچه نیار گوش نده

ولی خیلی نامحسوس رو شوهرت کار کن

و یا انتقالی بگیره برا شهر دیگه اگه کارمنده

یکاری کن بدون دعوا بری توکلت بخدا 

دعای محبت و زبان بند بخون تو کتاب گنج های معنوی هست

سرچ کنی هم میاره بالا

نذر کن با امیدخدا درست میشه

کافر همه را به کیش خود پندارد.واقعا به این هرزه ها حسودیتون میشه

میگن حرف بندازی وسط صاحبش برمیداره قضیه شماست!!

بعدم حرف دهنت بفهم واگه نمیتونی کلا حرف نزن که گوش بقیه اذیت نشه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
تو فيلم ارايشگرى كه فالوش كردم واسش تولد ميگيرن در اوج سادگى هم خيلى خوشگله . 

اوهوم..البته من آخرین بار دوسال ونیم پیش دیدمش..الان بزرگتر شده...اونموقع هنوز وارد این عرصه نشده بود...بچه تر بود...ولی واقعا زیباس

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
میگن حرف بندازی وسط صاحبش برمیداره قضیه شماست!! بعدم حرف دهنت بفهم واگه نمیتونی کلا حرف نزن که گوش ...

واقعا در حدی نیستین که جوابتون رو بدم.فقط به عنوان یه پست سرشار از بی ادبی گزارش میزنم وبه نی نی یار میگم.

واقعا در حدی نیستین که جوابتون رو بدم.فقط به عنوان یه پست سرشار از بی ادبی گزارش میزنم وبه نی نی یار ...

نه به اندازه پست شما

پست خودتون هم به نی نی یار نشون بدید

شما هم حد خودتون پیش تر نشون دادید

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏