2733
2734
عنوان

لیستی از غذاهای چاق کننده

| مشاهده متن کامل بحث + 359476 بازدید | 35 پست
وزنش که خوبه عزیزم دخترمن۸ماه و نیمشه۸کیلو هستش و خیلی بدغذاست شیرمم کم میخوره خدامیدونه چقد ناراحتم ...

باید کشف کنین چی باعث افزایش وزن نی نی میشه من هر راهکاری رو که بگین امتحان کردم اب قلم گوسفند میدادم اب قلم گاو میدادم شیر بادام میدادم انواع مکمل های خارجی ولی هیچ کدوم اونجور که میخوام وزن پسرم رو بالا نبرد ولی برای بعضی بچه ها خیلی خوب جواب میده تا اینکه پسرم کلاس چهارمی شد هرکی میدیدش میگفت بهش میخوره کلاس اول باشه نه چهارم  ومنم غصه میخوردم بالاخره یه راه حل پیدا شد وباعث وزن گیری پسرم شد اون الان یه پسر ۱۰ساله توپر و هیکلی شده و خوشتیپ راه حل من این بودیک کیلو سنجد رو به همراه هسته اش دادم عطاری پودر کرد یه بسته کوچیک پودر جنسینگ نمیدونم چند گرم بود از خود عطاری بپرسین راهنمایی میکنه این دو رو باهم قاطی کردم وهر روز یه قاشق غذاخوری یا باشیر میدادم یا خودش با اب میخورد بعداز ۳ماه اثرش رو دیدم یه ماه هم قرص مولتی ویتامین دادم و همه اینا باعث شد دیگه غصه نخورم بالای یک سال میتونین پودر سنجد بدین ولی پودر جنسینگ رو نمیدونم

شیر بز بهترین جایگزین شیر مادره من اینو از تجربه خودم میگم چون بچم نارس بود خودم شیر نداشتم از شانس بد من بچم به پروتویین  شیر گاو هم حساسیت داشت نمیتونستم شیر خشک بدم از زمانی که شیر بز امتحان کردم نه تنها هیچ حساسیتی نداشت بلکه وزن و قدش هم خیلی خوب شده بعدها خودم خیلی مقاله خوندم در مورد شیر بز دیدم طلا هست برای کم خونی دیابت فشار خون نازایی عوارض شیمی درمانی زخم معده  گوارش آسان سلامت قلب اسم برونشیت حتی رشد جنین در رحم نقش بسزایی داره حدود 96 درصد ویتامین و املاح و مواد معدنی داره برای اطلاع از خواص بیشمار شیر بز فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید خودتون پی می‌برید که طلا هست اما بخصوص برای نوزادان باید از یه جای مطمن تهیه کنید اگه تهران زندگی می‌کنیدیه مزرعه هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات شیر بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد واقعا طلاست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای استفاده از داروهای شیمیایی بهتره از شیر بز استفاده کنید منم شیر بز رو برای کم خونی و کم وزنی بچم بهش دادم شکر خدا کم خونی  و کم وزنی بهتر شد برای پایین بودن سیستم ایمنی هم خیلی مفیده چون شیر بز 96 درصد ویتامین پروتیین املاح و مواد معدنی شناخته شده در  رو داره برای همین برای کم. خونی و کم وزنی بسیار مفیده در کشور های پیشرفته تمام شیر خشکهاشون از شیر بز هست و کاملا شبیه شیر مادر هست اگه در تهران هستی یه مزرعه اطراف تهران هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو سرچ کن در گوگل آدرسش میاد میتونی بری همان جا شیر دوشی جلوت انجام میشه

2731
به جای استفاده از داروهای شیمیایی بهتره از شیر بز استفاده کنید منم شیر بز رو برای کم خونی و کم وزنی ...

عزیزم زده شهریار درسته ؟ چند وقت یک بار میرین نحوه نگهداری لطفا ؟بخوایم نمیفرستن ؟خود تهران نمایندگی ندارن ؟ممنون میشم به سوالات زیادم پاسخ بدین 

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..