2737
2734
عنوان

بچه ها به لبِ خطی و باریک چه رنگ رژی میاد که بزرگتر نشون بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 26 پست

رنگای هلویی و صورتی و کلا نوود لبو بزرگتر نشون میده و رنگ های تیره کوچکتر اما در هرر صورت بستگی به این داره که خودت چجوری لبتو بکشی میتونی خیلی سوسکی قلبمش کنی کسی نفهمه😂😂 خودمم همین کارو میکنم لبم باریکه ولی اول حتما خط لب میکشم و دستم اومده چه حالتی بکشم کع قشنگ تر بشه و قلمبههه خیلی خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اول با مداد یا سایه ی سفید دور لبت ( که یه خط سفیده) اونو یکم بالاتر از خودش سفید کن و فِیدش کن ( محو ) بعد خط لبتو بکش البته پایین تر از اون خط سفید که اون خط سفیدی که کشیدی خطای دید ایجاد کنه و انگار که لبت از اونجا شروع شده

بعد یه رژ گوشتی بزن کاملا مات اصلا براق نباشه

داخل لب بالا و پایینتو رژ روشن تر بزن و یه کوچولو سایه براق یا هایلاتر

اینجوری عالی و درشت نشون میده

Be a Lady👸🏻🤍
2728
اصلا نباید رژ براق استفاده کنن🙄 چون نشون میده اگه لب بکشن

ماتشم هست گلم

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2738
میگی کل خانوادمون چشاشون سبزه من فقط چشام قهوه ای اینوسط مگه داریم اصلا؟

منظورم هم خانواده مامانبزرگ مادریم اینا بود هم مامانبزرگ پدریم اونجورین خاله هامو مامانم و... میش یکیو دیدم ب مامانبزرگش رفته بور شبیه عروسک ولی ن باباش ن مامانش اون شکلی نیستن 

ژنمون باید فعلا باشه ک نیست شانس مایه...

‌اگ راحت بود ک فرهاد دل یه کوهو نمیکند...