2737
2734
عنوان

بچه ها این طلا رو گرون داده بهم؟ صلوات میفرستم هرکی حساب کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 73 پست
بعد طلای نو رو چطور حساب می‌کنی فرمولش رو میگی البته با ذکر مثال لطفا

مثلا قیمت هر گرم طلای خام یک میلیون تومنه

شما میخای 8 گرم طلای نو یا با اجرت بخری

اجرت مدلهای مختلف طلا با هم فری داره.مثلا یکی برای هر گرم 50 تومن اجرت میگیره و برای یه مدل دیگه 120 تومن.شما فرض کن 120 هزار تومن اجرت طلایی باشه که میخای بخری

7درصد سود هم میگیرن

10 درصد مالیات هم میگیرن

یعنی شما برای هر گرم طلا هم باید 10 درصد مالیات بدی و هم 7 درصد سود و هم اجرت 120هزار تومنی

7درصد یک میلیون میشه 70 هزار تومن و 10درصد یک میلیون هم میشه صد هزار تومن

1.000.000 + 70.000 + 100.000 + 120.0000

این میشه قیمت 1 گرم طلای با اجرت

بعد توی 8 ضرب کن که قیمت 8 گرم رو به دست بیاری

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
قیمت طلا×مقدار گرم طلا+۷درصد سود  ۹/۸۰۰×۱۲۷۶۰۰۰=۱۲۵۰۴ ۷درصد+۱۲۵۰۴=۱۳۳۸۰

پس مالیات کو واسه نو ‌سود و مالیات هر دو رو میگیرن  

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا قیمت هر گرم طلای خام یک میلیون تومنه شما میخای 8 گرم طلای نو یا با اجرت بخری اجرت مدلهای مختل ...

عاشقتم مرسی ازت خیلی خوب توضیح دادی ممنون

فقط،ی سوال مالیات نه درصد یا ده؟ بعد اون سود ثابته هفت درصد؟

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
عاشقتم مرسی ازت خیلی خوب توضیح دادی ممنون فقط،ی سوال مالیات نه درصد یا ده؟ بعد اون سود ثابته هفت در ...

مالیات بر ارزش افزوده مواد خوراکی و ... 9درصده.راستش طلافروش محلمون میگه 10 درصد مالیات ولی نمی دونم داره زیاد میگه و 9درصده یا نه

بله سود 7 درصده 

ولی اجرت کارای مختلف فرق داره.اصولا اجرت النگو کمتر از کارای دیگه هست.ولی اجرت طلای ایتالیایی خیلی زیاده.بقیه کارا هم بستگی داره چقدر روش کار کرده باشن و بخان اجرت بگیرن

اجرت برلیان هم که سر به فلک میکشه

البته اینایی که الآن گفتم برای کارای نو هست.دست دوم ها فقط سود میگیرن.7درصد برای طلای معمولی و 15درصد برای برلیان

بعضی از طلافروشی ها هم روی کار دست دوم،به جای 7درصد سود ،مبلغ 10 یا 15 یا 20 هزار تومن برای هر گرم میگیرن.تعدادشون خیلی زیاد نیست ولی خوب هستن.از آدمای دیگه یا همون به قول خودشون از دست مردم ،طلای دست دوم رو می خرن و یه مبلغ جزیی روش میکشن و می فروشن.براشون هم میصرفه چون طلا رو ارزونتر از طلای خام از مردم میخرن و بیشتر از قیمت طلای خام به یه نفر دیگه می فروشن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2728
مالیات بر ارزش افزوده مواد خوراکی و ... 9درصده.راستش طلافروش محلمون میگه 10 درصد مالیات ولی نمی دونم ...

آفرین بهت اطلاعاتت خیلی خوبه من همیشه طلا میخرم ولی حسابش رو‌بلد نیستم ی سری ی طلافروشی واسم نوشت فرمولشو ولی الان مالیاتا ک تغییر کرده بلد نبودم آخه فقط فرمول نوشت هیچ توضیحی نداده بود گفت بلد باشی....همیشه وقتی میخرم بعد میبرم جایی دیگه میگم این فاکتور و این طلا واسم حساب کن ببین بهم درست داده یا ن تا حالا هم پیش نیومد ک گرونتر بگیرن ولی آدم خودش بلد باشه خیلی خوبه ممنون دوستم ک حوصله ب خرج دادی و وقتت رو گذاشتی میبوسمت عزیزم    

فکر کنم طلافروشی پیش شما گرون میگه اینجا رو ببین واسه اردیبهشت ۹۹ همون روش شما رو میگه ولی نه درصد ادرسشو میزارم

https://saednews.com/fa/post/nahveye-mohasebeye-ghimat-va-ojrate-tala

2738

دقیق نمیدونم ولی گرون هم نداده خوب داده عزیزم معمولا خیلی جاها ۷ درصد میگیرم

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
بله اخه ماشین خونه اینا هیچی  خوراکی گوشت و مرغ اومده پایین ک طلا بیاد اینا همس سیاست

ماشین اومد پایین