2737
2734
عنوان

تا حالا شده تو خیابون مزاحما رو کتک بزنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک خودم خشک میشم ولی یبار یه زنه مرده تو خیابون دعواشون شده بود سر همین ک مرده از پشت مالیده بود من افتیده بودم وسطشون جداشون میکردم هی زنه رو میگرفتم میگفتم خانوم یه گوهی خورد ولش کن مگه ول میکرد😑🤣🤣

2731

یه بار تو بازار یهو شلوغ شد یه مرده قشنگ چسبید به من بغلم کرده بود از پشت فوشش دادم آروم بعدبا آرنج چنان زدمش تو اون شلوغی نمیدونم کجا گم شد

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

اينقد بدم مياد اينايي كه واسه يه كلمه حرف داد و بيداد راه ميندازن 

حالا يه چرتي گفته راتو بنداز برو اين غربت بازيا چيه ميخواي همه عالم بفهمن بهت چي گفته  ايني كه ميگم واسه تيكه اس 

ولي دست درازي قضيه اش جداست اونا بايد تا جايي كه ميشه سرويسش كرد طرفو 

و خدايي كه به شدت كافيست🌱
من تا حالا واسم پیش نیومده اگه پیش اومد،بهترین کار چیه؟ ممکنه گوشی رو بدزدن؟ میشه چیزی نگفت و بی ...

بهترین کار فریاد زدن سرشونه اونم با تشرو محکم.نه این ک شلو ول بگیا

چون واس خودم پیش اومده هر وقت سرشون داد میزنی موش میشن میترسن میرن.اینجور آدما خیلی بدبخت و ترسو هستن و فک میکنن چون دختره ضعیفه میتونن اذیتش کنن از خودت ترس نشون بدی بدتر میکنن اگه دیدی نرفت میتونی داد بزنی دزد دزد دزد کیف پولمو دزدید ک شاید فرار کنه بره

با موبایلم ک فیلم بگیری بخصوص اگه طرف تو ماشین باشه و از چهرش و پلاکش فیلم بگیری ک مث جنی ک گفتی بسم الله دود میشه میره 

تا تهدید ب این ک زنگ بزنی 110

البته اگه واقعنم زنگ بزنی 110 بازم خوبه ک بترسن و برن

تو برو خود را باش
اينقد بدم مياد اينايي كه واسه يه كلمه حرف داد و بيداد راه ميندازن  حالا يه چرتي گفته راتو بندا ...

قسمت اول حرفتو اصلا قبول ندارم.میدونی چرا؟

چون یکی تعریف میکرد ک خونشون یه جایی بود ک واس رسیدن به محلی ک تاکسی ها هستن باید از تا یه قسمتی پیدا میرفت بعد تو اون مسیر پر این جاهلا و لاتا بود.هر دفه هم ک رد میشد متلک بارون میشد.اونم اول مث خیلیا فکر میکرد ک باید ساکت بمونه و بی توجهی کنه و اگه حرفی نزنه دیگه کاریش ندارن

روزها و ماه ها اینطوری سپری شد

تا این ک روزی رسید ک دیگه یارو قشنگ فیزیکی انگشتش کرد.اینم اعصابش خورد شد سر مرده داد کشید جیغ کشید و فحش داد

حدس بزن مرده بش چی گف؟با تمام وقاحت برگشت به دختره گف ما تا دیروز مادر تو  رو جلوت .... میکردیم تو صدات درنمیومد چی شد امروز جیغ زدی؟

بعد اون دختره گف از اونجا ببعد فهمید ک حتی دربرابر تیکه ها نباید ساکت موند.و باید محکم و قاطع و حالت تشر و خشم حال طرفو گرفت و حتی با دوربین تهدید کرد.دوتا دختر سرشون اون بلا رو بیارن دیگه جرعت نمیکنن تیکه بندازن

تو برو خود را باش
2740

اره شده داشتم تو خیابون راه میرفتم یهو یه پسره بهم یه تیکه بدی انداخت منم وحشی شدم عین سگ هار گرفتم تا جون داشت زدمش  دیگه آخر مردم به زور جدامون کردن

این کاربر در حال خوردن است