2733
2739
عنوان

یه خانمی بود ده سال بود بچه دار نمیشد بعد ده سال بچه دار شد بچش ..

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 57 پست
خب مهم نیست که 😊🤷🏻‍♀️ خدا جبران میکنه براش  هرکس یجور سختی میکشه ،برای این بنده خدا هم این ...

🥺🌹🌹

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
چی بخوریم  این مریضی شبیه هیچ مریضی نیست خیلی خاص  یعنی حوصله هیچی نداری بیقرار هستی&nbs ...

با یه دکتر مشورت کن ببین چیا میگه بهت

من گلاب رو شنیدم خودم ک خیلی خوبه خاصیت آنتی اکسیدان داره ولی اول بپرس از دکتر بعد بخورید

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرمنم بعد از ده سال بچه دار شد اونم سه قلو اما فقط ده روز مادری کرد روز ۱۱هم تصادف کردن خودش بچه ...

یاامام زمان کجاتصادف کردخدابیامرزه همه شونو😔مگه طفلک تازه زایمان نکرده بوده بایدخونه میبوددیگه😭

2740
آشنای خانوادگی بود

آخی خدابیامرزه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
یاامام زمان کجاتصادف کردخدابیامرزه همه شونو😔مگه طفلک تازه زایمان نکرده بوده بایدخونه میبوددیگه😭

از بیمارستان زنگ زدن واسه سنجش شنوایی نوزاد هوا طوفانی بود خواهرم گفت هم میرم سنجش هم برم بخ

آشنای خانوادگی بود

عزیزم برای امضات برای حاجت دلت این جله رو بگیر ک کسایی و انتڟار،۱۵ ساله داشتن با هیچ چله ای حاحت نگرفتن و اخرش با همین چله حاجت گرفتن لطفا این و بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4195081/اوناییکه-حاجت-دارن-و-میخوان-حتما-حاجتشونو-بگیرن-بی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
با یه دکتر مشورت کن ببین چیا میگه بهت من گلاب رو شنیدم خودم ک خیلی خوبه خاصیت آنتی اکسیدان داره ولی ...

حتنا این کانالو نگاه کن اسکرین حاجت رواهاسا

hghshenas110@

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیزم برای امضات برای حاجت دلت این جله رو بگیر ک کسایی و انتڟار،۱۵ ساله داشتن با هیچ چله ای حاحت نگر ...

چشم عزیزم ممنونم

برات صلوات فرستادم♥️🥰