2737
2739
مرسی از تاپیکت

❤️❤️❤️

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
شما حامله ها هم کشتین مارو! انگار فقط شماها حامله شدید.عوض تشکر کردنته که اگاهت کردن🙄

والا خب چشماش حساسیت داده قرمز شده اتفاقا من کامنتا  اینستارو خوندم دیدم خیلیا اگاهی نداشو این مشکل براشون درست شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه پسرم از این توپای پلاستیکی کوچیک میلرم همیشه ام خشک میکنم میزارم تو وانش دیگه کسی با اونا کار نداره تا حموم بعدیش باز اول تمیزش میکنم بعد میزارم ک باهاش بازی کنه فکر نکنم اون توپا ضرر داشته باشه این اردکو اینا بده اب میره توش

من واسه پسرم از این توپای پلاستیکی کوچیک میلرم همیشه ام خشک میکنم میزارم تو وانش دیگه کسی با اونا کا ...

نه توپا اشکال نداره اتفاقا  تو کامنتا نوشته بودن اسباب بازی هایی ک اب توشون نفوذ نمیکنه و کامل خشک میشه رو اشکال نداره ک بدی دست بچه فقط از اون اسباب بازی های ک سوراخ دارن و داخلشون اب میره چون کامل خشک نمیشه و  باعث میشه باکتری داخل اون رشد کنه هم حساسیت پوستی درست میکنه هم حساسیت  برا چشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ممنون اسی. منم تو حموم اسباب باز ی گذاشتم. اونایی که سوراخ دارن و جمع می کنم به نظرت ظروف آشپزخونه پ ...

خواهش میکنم ❤️اگه ظرفا سوراخ نداشته باشه و کاملا خشک میشن اشکال نداره اما اونایی ک سوراخ دارن باعث میشه ک باکتری داخلش رشد کنه و حساسیت ب وجود میاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امان از دست این بچه ها والا پسر من تازگیا یه خروار میبره ماشیناش رو میبره اونجا کشتی میکنه هر چی هم ...

لطفا لطفا نزار ببره توی حموم خیلی خطر ناکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40