2737
2739
عنوان

بچه ها دردل دارم ناراحتم بیان بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 26 پست

برات یک حمد میخونم انشالله بحق فاطمه زهرا ازدواج کنی خیلی سریع و خوشبخت بشی جوری که همه انگشت به دهن بمونن .دوست منم ۳۴ سالگی ازدواج کرد رفت آلمان چه شوهریم کرد

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
از مادرت ناراحت شدم چرا دل دختر مجرد میسوزونه جای مرحم .نمک روی زخم میشه .ولشون کن.یکم کمتر خونه باش ...

دارم ولی در حد 2 تا که اونا هم هر سری بهانه میارن.. از نظر قیافه خوبم... بهم اصلا نمیخوره سنم.. از نظر جثه هم تقریبا کوچیکم مثلا قد 159... ولی روی هم رفته خوبم ولی هیچکی نیس تا سنمو میفهمن میگن وای بهت نمیاد بعدشم فقط میخوان دوس باشن.. دلم واقعا سوخته اتیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا پسرا اینجورین‌ تو فامیلمون خیلی دیدم کاری که خواهرشونو عصبی میکنه انجام میدن بهترین کار اینه خودتونو به بیخیالی بزنید هرچی گف اصلا جوابشم ندید اگه کاری رو برای حرص دادن شما انجام میده اصلا واکنش نشون ندید...به حرفای هیچ کسی هم درباره ازدواج اهمیت ندید خدایی نکرده تصمیم نگیرید که زود ازدواج کنیدتا راحت بشید ازاین شرایط....خیلی ها بخاطر اینجور حرفا اذیت شدن‌و ازدواج‌کردن ولی بدتر شده.خودتونو به بیخیالی بزنید 

2731
بخدا پسرا اینجورین‌ تو فامیلمون خیلی دیدم کاری که خواهرشونو عصبی میکنه انجام میدن بهترین کار اینه خو ...

کاش میشد ولی بیشتر از حرفای مامانم ناراحت میشم میگم حقم  نیست این حرفا

2740
روانیه اصلا بخدا... حرفای مامانم به من هم که منو واقعا داغون میکنه.. 

خوش بحالتون مامان دارین من مامانم ۱۰ماهه آسمونی شده ۵۲ سالش بود منم تک دختر عیب نداره منم بعضی وقتا از دست نیش بابام گریه مکنم باخودم میگم مامان ندارم از این ور بابام ابنجوربهم میگه ناراحت میشم گریه مکنم بدتر به خودم میگم عیب نداره  خوش بحالتون سرکارمیرین من۳ساله بیکارم ارشد هم گرفتم کاش سرگرم میشدم منم فقط یه چیزی باهاشون زیاد گرم نگیر تا قدرتونو بدونن زیاد باهاشون حرف نزن که اون موقع راحتترمیشه شمارو ناراحت کنن از سرکارمیاین غذاخوردین یا برین بیرون که الان کروناس بیشتربرین تو اتاق 

خوش بحالتون مامان دارین من مامانم ۱۰ماهه آسمونی شده ۵۲ سالش بود منم تک دختر عیب نداره منم بعضی وقتا ...

عزیزم.. خدا مامانتو رحمت کنه... بعضی وقتا مامانم توی بحث به بابام میگن چقدر وقتی این خونه نیس خوبه خیلی دلم میشکنه از شدت ناراحتی شروع میکنم به جواب دادن میسوزم ینی

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی از مشکلاته رو گوش کن. 

همین طور موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. 

هردوش خیلی کمکت میکنه ان شاءالله 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂