2733
2734
کدوم شهرهستید؟

نمیتونم بگم شناسایی میشم😊

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

من قم زندگی میکنم اینجا آمار وحشتناکه اکثرا هم رعایت میکنند نمیدونم علت چیه که اینقدر شایع شده اکثرا خانوادگی میگیرن جدیدا 

الان یک نفر اومده پرده های سالن رو بزنه ماسک زده هیچی هم نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا امار بیشتر ازایناست نه فقط تو ایران تو کل دنیا امار دوبرابره.اون طرفی که کرونا گرفته ولی تست ...

یه سری فقط الکی میخوان انکار کنن البته شاید دوروبرشون ندیدن من از اولم میترسیدم ولی بعضی وقتام با خودم میگفتم حتما به این شدت نیست ولی الان اینقدرررررر دیدم اطرافم که حد نداره مخصوصا تو این دو هفته واقعا وضع خرابه به قول شما خیلیاشونم اصلا دکتر نرفتن با اینکه حالشون خوب نبوده

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2728