2733
2739
فعلا که با همین حرف میلیونر شده از اون خونه ی دله رسیده به کجاها واسه هرتبلیغ 35 تومن میگیره

من که این اشغالارو دنبال نمیکنم واسه مسابقه ملینا رفتم استوریشو چک کردم اینارو دیدم حالم بهم خورد

من که این اشغالارو دنبال نمیکنم واسه مسابقه ملینا رفتم استوریشو چک کردم اینارو دیدم حالم بهم خورد

منم خوشم نمیاد ازش . اعتماد به نفس کاذب داره نمیدونم چرا فکر میکنه اینجوری حرف زدن قشنگه و خیلی ها هم دنبالش میکنن جالبه من از دخترشم که به خاطرش معروف شد از روز اول خوشمم نمیومد به نظرم ب یادب بود خوشگلم که نبود.. دیگه فکر کنم شانس بهش رو کرده بود الهی شکر بازم من از پول دراوردنشون ناراحت نمیشم بالاخره شغلشونه زحمت میکشن ولی سطحشون پایین مونده به نظرم فقط این نیست خیلی بلاگرای دیگه ر دیدم علی رغم ثروتی که به دست اوردن سطح پایینی دارن

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوشم نمیاد ازش . اعتماد به نفس کاذب داره نمیدونم چرا فکر میکنه اینجوری حرف زدن قشنگه و خیلی ها ه ...

دقیقا منم اصلا از دخترش خوشم نمیاد اخه چیه این همه بخاطرش رفتن فالوش کردن تقصیر ایناییه که اینارو فالو میکنن وگرنه هیچی نیستن از همین مردم میان بالا یهو توهم میزنه به سرشون فکر میکنن خیلی مهمن 

فعلا که با همین حرف میلیونر شده از اون خونه ی دله رسیده به کجاها واسه هرتبلیغ 35 تومن میگیره

۳۵ میلیون تومن؟ مگه داریم ؟ اون گاگولی که واسه تبلیغ ۳۵ تومن میده دیگه کیه این پولو میده که فالوراش برن بالا بعد ارزش پیجش بره بالا که خودشم تبلیغ کنه ؟ 😂😂😂 همین پولو بذار جیبت دیگه 

2731