2752
2734
من ۲۹ ...... دارم میخونم برای ادامه تحصیل ..... لیسانس دارم ولی می‌خوام یه چیز دیگه ادامه بدم وقتی س ...

خیلی ببخشید پولش بخوره تو سرش

مگه این چیزارو با پول میشه خرید.

نیخواد حق السکوت بده یعنی

اره دیگه ته خطم. مشاور زیاد رفتم اونم اومد ولی نظر اخرهمشون جدایی بود و شخصیتش واسه مشاور هم مشخص شد ...

انشاا... هر چی برات خیره همون بشه عزیزم .... برای منم دعا کن بتونم وایسم و از بچم نگه داری کنم .... من میترسم برم دادگاه مجبور به تمکین بشم فقط بشه آبروریزی .... چون همه فکر میکنم ما مشکل خاصی نداریم ..... طلاق نمیده فقط حضانت دارم هر کاری کردم حق طلاق بهم نداد بجاش حضانت داد ..... شما حتما نامه مشاور رو بگیر و حق طلاق وقتی که موقعیتش اومد بگیر حتما ...موفق باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشاا... هر چی برات خیره همون بشه عزیزم .... برای منم دعا کن بتونم وایسم و از بچم نگه داری کنم .... ...

ممنون عزیزم. از ته دل از خدا میخوام که با یه معجزه خدایی شوهرت یک شبه ازاین رو به اون رو بشه و یه زندگی عاشقانه داشته باشی و بچه ت رو توی عشق و آرامش بزرگ کنی

خیلی ببخشید پولش بخوره تو سرش مگه این چیزارو با پول میشه خرید. نیخواد حق السکوت بده یعنی

خانوادش که میگن میشه میگن ما راضی نیستیم از کارش ولی چاره چیه میگم  راهش ندین آخه می ه یه مدت پیش دوستای مجردش ولی نصفشم پیش پدر و مادرشه میگم حاج آقا یعنی پدرش راهش نده بگو مگه زندگی نداری برو میگه باشه اگه اینبارم شد فلان و بهمان میکنم ولی هیچچچچچ..... حتی یه رنگم بهم نزدن ...........دقیقا حق السکوت میده ولی خودش ادعا داره عاشقم همه مردان تفریح دارن میگه توام برو با دوستات قرار بزار اگه من گفتم نه اگه ماشین ببرم برم بیرون با رفیقام هیچ نمیگه تصادف کردم گفته فدات دست رو هر چه بزارم برام میخره ولی من غمگین ترینم تو فامیل دلم شاد نیست وقتی نگاش میکنم اینقدر عرق خورده که نمیتونه وایسه وقتی میبینم چتاشو پاک میکنه .نمی‌دونم چطور بگم خیلی حالم بده نگاه میکنم چه راحت می‌ره و انگار نه انگار..... ۴ ساله این شده زندگی من...... ببخشید طولانی نوشتم حال دلم خیلی بده

اگه زن تمکین نکنه  چی میشه؟

اگه سوهر بگه من نمی‌خوام زن طلاق بدم و تو دلیل محکم پسند نداشته باشی یعنی اعتیاد سابقه پزشک قانونی یا ترک منزل بدون پول خرجی شش ماه متوالی یا زن صیقه یا عقد بدون اجازه تو یا سابقه پزشک روانشناس که بگه زندگی میسر نیست قاضی قبول نمیکنه و تمکین باید بکنی وگرنه باید بشینی خونه بدون نفقه و چند سال بدوی ناشزه میشی ولی مرد اجازه زن دوم بهش میدن..... به همین راحتی ....... وکیلم گفت ...... البته مهریه داری در هر صورت ..... وکیل به من گفت بگو تمکین میکنم ولی مثلاً باید یه سال بیاد روانشناس تعهد بده یا اگه از خونه بیرون شدید فورا زنگ بزنین ۱۱۰ و صورت جلسه کنین که شوهرم منو بیرون کرده و اینا تا قاضی قبول کنه .... یه خانمی بود شونرشو آتیشی میکرد که دعوا کنم چند تا صورت جلسه نوشت تو چند ماه که قاضی نهایتا قبول کرد خیلی زن زیرکی بود 😀 ولی من چی نمیدونم

خانوما تورو خدا ول کنید انقد به خاطر مرد عصاب خودتونو خورد نکنید منم یه عرق خورشو دارم اصلا محلش نمی ...

شما بچه داری ؟؟؟؟ واقعا برات مهم نیست!!!!من نمیتونم من همه چیز رو میتونم تحمل کنم چند سال کنار پدر و مادرش بودم و بسیار مهمون دار بودن و البته مشکلات فراوان همیشه لبخند میزدم عین خیالم نبود حتی اگه حرف زشت میشنیدم پدر شوهرم می‌گفت تو نور چشمی هستی تو تمام مشکلات و مریضی کنار همشون بودم هر سال به همه اعضای خانواده کادو میدادم در حد حقوقمون ...... ولی نمیتونم با مشروبی و رفیق بازی کنار بیام با ترک منزل ده روز ده روز ........ من حرمت می‌خوام من شریک می‌خوام  نه فقط یه اسم .....خب بی محلم کردم می تمام این چهار سال آخرش چی فقط من ته ته قلبم تنها هستم ...... ببخشید ولی خیلی سخته که همیشه بزنی بی‌خیالی من تواناییش رو ندارم شاید شما قوی تر هستی

منم مثل شماهستم هم حودش هم خانواده ش هرکاری دلشون میخواد میکنن و بدترین بی احترامیا رو کردن مامانش خ ...

خیلی حس بدیه

کامل حقو بهت میدن ولی وقتی پشتت نیستن اصلا ارزشی نداره...ب این فکر نمیکنن مگه قراره چقدر عمر کنیم...باید این چند سالو با ناراحتی بگذرونی تا مردم پشتت حرفی نزنن...

من یکی یدونم واقعا نمیفهمم رفتارشونو

دوستشون دارم از ته قلبما ولی این موضوع خیلی وقتا ناراحتم میکنه،کاش جای اینکه فکر ملت باشن یکم ب آرامش من فکر میکردن

خدا صبرمون بده...من دیگه زدم بیخیالی هر رفتاری باشه دیگه پذیرفتم...با خودم میگم فکر کن کلفتی و بچتو بزرگ میکنی اونم خرجتو میده...واقعا حسی ندارم دیگه...حتی اذیتهای مادرشم دیگه محل نمیدم چون ول کردمشون برام مهم نیستن

خیلی حس بدیه کامل حقو بهت میدن ولی وقتی پشتت نیستن اصلا ارزشی نداره...ب این فکر نمیکنن مگه قراره چق ...

ازته دل ازخدا میخوام یه معجزه تو زندگیت اتفاق بیفته از اون معجزه هایی که صبح بیدارمیشی و شوهرت ازاین رو به اون رو شده و تازه روزای عشق و عاشقی و خانومی کردنت و آرامشت شروع میشه. این آرزو رو ازته دل کردم برات چون درکت میکنم چه حالی داری 

ازته دل ازخدا میخوام یه معجزه تو زندگیت اتفاق بیفته از اون معجزه هایی که صبح بیدارمیشی و شوهرت ازاین ...

مرسی عزیزم❤خیلی آرامش دادی بهم خدا اندازه ی دلت بهت بده معلومه خیلی خوب و مهربونی🌼