2752
2734
عنوان

لکنت زبان کودک دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2306 بازدید | 23 پست

فقط بگم یک اینکه اصصصلا به روش نیار که غیر طبیعی حرف میزنه   هی نگو درست حرف برن و به بقبه هم‌تاکید کن 

دوم اینکه تعریف بیخودی کن و اعتماد به نفسشو ببر بالا 

مططططمئن باش درست میشه

تا ۵ سالگی تموم میشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هم بچه ی خودم خوب شده هم هررر کسی رو که میشناختم ‌ اینجوری نبودن یهو شدن به خاطر ترس   هم ...

شما درمان خاصی کردید ؟ پسر من تو بعضی جمله ها یی که میگه لکنت داره اما اصلا نترسیده

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2731
اره عزیزمممم دختر منم لکنت داشت نهایت تا پنج سال کامل برطرف میشه فقط بهش شعر یاد بده هولش نکن برا ح ...

عزیزم دختر شما ترسیده بوده لکنت گرفته؟

پسر من نترسیده اما لکنت داره ولی انگاری میخواد جمله بندی کنه سختشه برا همین کلمه ی اول رو زیاد تکرار میکنه

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
خوب میشه من پزشکم نگران نباشید

سلام وقت بخیر.نوشته بودید \زشک هستید بسر من کلاس اول هست و ۷ سالشه زود زبون باز کرد و خیلی هم راحت و روان صحبت میکرد الان حدود ۶ ماه لکنت گرفته و اول هر حرفی بخواد بگه هی میگه ااااااااااااااااااااااااااا   اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا  اااااااااااااااا بهد جمله رو میگه و روی حرف ن و ی گیر داره بردمش گفتار درمانی خوب میشه؟خیلی ناراحتم