2733
2734
عنوان

جمله (امروز چی درست کنم!!؟؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 56 پست
من معمولا تکرار غذاهام 4 هفته یک باره. یه دفترچه دارم هرروز هرچی که میخوریم توش مینویسم اینجوری دیگه میدونم هفته های پیش چی خوردیم و یه چیزی درست میکنم که تازگیا نخوردیم
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خورشت ها: کدو-بادمجون-قرمه سبزی-قیمه-کرفس-بامیه-آلو اسفناج-مرغ-کباب-جوجه کباب-ماهی-فسنجون (که خونه مامانم میخوریم)
باقالی پلو با گوشت یا مرغ-عدس پلو-لوبیاپلو-استانبولی-هواری ماهی(همون تن ماهی قاطی شویدپلو)
کوکو بادمجون-کشک بادمجون-کوکو سبزی-کوکو سیب زمینی-کتلت-کوکو لوبیا سبز-کشک بادمجون-گراتن بادمجون-تاس کباب
خوراک لوبیاسبز و هویج و...-خوراک لوبیا چیتی و قارچ-خوراک مرغ و قارچ- مرغ سوخاری-ماکارونی- لازانیا- پیتزا
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
الویه-همبرگر-پیراشکی گوشت-چیکن استراگانف-کوفته شامی (خونه مامانم میخوریم)-سالاد ماکارونی
حاضری ها : کراکت پنیری- املت- خرماتخم مرغ- نرگسی اسفناج-ساندویچ ژامبون تنوری (توی ساندویچ ساز)-جگر-فلافل
یه سری از غذاها رو که شوهرم خیلی دوست نداره دیر به دیر میپزم مثل خورش بامیه و سالاد ماکارونی و گراتن بادمجون
گاهی هم یه چیزای جدید از رو دستورای آشپزی میپزم که اگه با استقبال همسرم روبرو بشه به لیستم اضافه میشه اگه نه هم میره جزء غذاهای دیر به دیر