2733
2734
عنوان

امکان بارداری با بی بی منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 19 پست
بله ممکنه، البته برا خودم پیش اومد که بی‌بی منفی بود ولی باردار بودم.

منم قراره برم سونو دکترم احتمال داده کیست دارم ترشحات زیاددارم دیشب هم شکم دردداشتم ۳ساله حامله نمیشم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

سه ماه پیش چکاپ بودم. دکتر گفت مساله ای نیست . پارسال هم یک بار اینطور شد یعنی ۲۰ روز تاخیر داشتم ولی ترشحات سفید نداشتم ،پیش دکتر که رفتم ،گفت  دو بار در سال طبیعیه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳ ساله اقدام کردم. دکترم می گفت مشکلی نیست.درست وقتی که چهل سال و یک ماه م شد ،دکتر فرستاد منو،کلینیک تخصصی نازایی .اونجا  بهم گفتن لاپارسکوپی کنم ،بعد فهمیدم یک طرفم بسته شده.

2731

ایران زندگی نمی کنم. هزینه ای وی اف  اینجا ۷۰۰۰ یورو هست. ولی زیر چهل سال رایگان بود که دکتر من به من نگفت متاسفانه و شناسم رو از دست دادم. انقدر حرص می خورم 😞😥😞😥