2737
2739
عنوان

پلیس فتا مزاحممودستگیرکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 71 پست
دوست خوبم اگر طرف بدونه هربار مزاحمت براش چه مشکلاتی داره و کسی پادرمیونی نمیکنه. و بهش بفهمونن که ...

بخدا نمیدونین من چی کشیدم دوهفته بچم ازدرس ومشق عقب افتادجرات نمیکردم گوشی بزارم خونه خودم میرفتم بیمارستان دنبال کارای بابام نمیدونین چی کشیدم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه تازه استخدام شده! خودتم اخر حرفت گفتی عمرن اینطور برخوردو تو جامعه ببینیم.درنتیجه پس نگرفتن شکا ...

دلایلم رو بالاتر توضیح دادم عزیزم.

برای کسی هم که دفعه اولشه مجازات کمتره و خودشون مرتبه های بعدی افزایش میدن، یعنی متناسب با جرم هست.

بالاخره هرکسی نظر خودشو داره . استارتر که گذشت کرده اما اگر من بودم شده چند ماه وقت بذارم، ولش نمیکردم.

ما باید مواظب دختر و پسرامون باشیم.

این روشهای مسالمت آمیز اگر تاحالا جواب میداد، وضع مملکت، ۳۰۰نفر توی ۱۰سال، فقط از طرف یه نفر نبود!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بخدا نمیدونین من چی کشیدم دوهفته بچم ازدرس ومشق عقب افتادجرات نمیکردم گوشی بزارم خونه خودم میرفتم بی ...

میفهمم عزیزم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

من خیلی اذیت شدم خیلی استرس کشیدم شبها خوابم نمیبرد ازترس اینکه شاید دخترم دیده باشه ولی باهمه اینهابااینکه منتظرهمچین روزی بودم تاانتقام بگیرم تاشلاق بخوره بازوجدانم قبول نکردآینده شو خراب کنم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

حالا میگم شاید این پول حروم باشه نکنه حقم نباشه چون خودم همینجوری یه جیزی گفتم اونم داداشش قبول کرد اول گفت نداره گفتم پس من رفتم جناب بفرستینش بازداشت گفت نه صبرکن تاواریزکنم 

نمیدونم چکارکنم اگه حداقل قیافه اش یه جوون لات سوسول وحداقل نرمالی بود میفرستادمش زندان ولی این یه کت شلوارگشادباپیراهن یقه بسته بدقیافه حتی بلد نبود حرف بزنه یه فلک زده مریض بود

الان پسرم خورد زمین من باخودم میگم نکنه نباید پول میگرفتم ولی اخه خیلی اذیت شدم نمیشد همینجوربگه ببخشین وبره دادسراهم دلم نمیومد آینده اش تباه بود هیچ کار دولتی بهش نمیدادن ای لعنت بهش 

2738
منم دلایلمو توضیح دادم.بحث به جایی نمیرسه.بدرود

منظورم این بود دلایلی رو که توی کامنت دیگه برای یکی از دوستان گفتم رو، دوباره تکرار نکنم.

بحثی نیست عزیزم.

بدرود

خیلی زیاد گرفتی  چه فایده اون پول خودش نداده که دلش بسوزه و متنبه شه  در حد هزینه شکا ...

من قیافشو گفتم خیلی مثل بدبختا بود وگرنه اون خونه ای که عکس وفیلم ازخودش گرفته بود واسه خودش بود سرهنگ هم گفت دروغ میگه نداره خونه خودشه الانم رفته سرکاردولتی یاد حرفاش که میفتم میگم کاش شلاقشو میخورد دلم خنک شه