2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام آسا جان امیدوارم پسرات نامدار و موفق باشن . من نمی خوام بگم کدوم رو بگذار یا کدوم رو نگذارفقط می خوام بگم به یه چیر خیلی دقت کن
اول اینکه پسر تو داره توی این جامعه زندگی میکنه پس در عین اینکه به تک بودن و خاص بودن اسم توجه میکنی به اینکه چه بازخوردی از شنیدن اسم به وجود میاد هم باید دقت کنی . شما خاص ترین اسم رو هم که برای بچت بگذاری بعد از یه مدت که صداش کنی واسه تو یا اطرافیانت عادی میشه اما ممکنه برای بقیه این طور نباشه .
پسرها روی اسمشون خیلی حساس هستند و من خیلی از پسر هایی که اسم خاص یا غیر عرف داشتند رو دیدم که در مدرسه یا بین دوستان مسخره میشدند و این در روحیه و شخصیتشون خیلی تاثیر گذار است.
دوم اینکه اسمی که انتخاب میکنی قرار نیست فقط تا کودکی همراه پسرت باشه پس دقت کن که ایا اون اسم تو عرف و جامعه برای یک نوجوان - یک جوان - یک مرد میانسال - و یک مرد سالخورده چه جور به نظر میاد
شاید یه کم بخندی که باید به پیری پسرت هم فکر کنی ولی واقعیت اینکه بخاطر همین سختگیری هاست که انتخاب اسم مناسب برای فرزند از اولین وظایف والدین در اسلام است
امیدوارم موفق باشی
آرزوهایت را یکجا بنویس و یکی یکی از خدا بخواه .... خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره چیزی که امروز داری آرزوی دیروزت بود!!!
ممنون
خب ما احتمالا باور را انتخاب کنیم،
اسمی هست که برای آدم میانسال هم مناسب است.
مسخره کردن هم متاسفانه بین بچه ها همیشه هست اما خب باید در نظر بگیرم که بچه من بین چه بچه هایی بزرگ می شه.
چه مدرسه ای می ره و...
که فکر نکنم مشکلی براش پیش بیاد
2706