2737
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم باز بتام پایین اومد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هورمون بارداریه  ازمایش میدیم ببینبم چنده

خانمی میشه بگی چیکار کردی علت بارداری شیمیایی هات چی بود منم برای بارداری دوم اقدامم یک ساله باردار نمیشم و دوبارم بارداری شیمیایی داشتم فعلا آزمایش کانل و سقط دادم جوابش نیومده تو چیکار کردی؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خانمی میشه بگی چیکار کردی علت بارداری شیمیایی هات چی بود منم برای بارداری دوم اقدامم یک ساله باردار ...

اسپرم ضعیف عزیزم

از بعد عید با معجون شیرخرما موز 

کاسنی خرنوب ویتامین ای و زینک پلاس تقویت کرد

البته من این وسط اورژانسی خوردم حاملگیم عقب افتاد

شهریور حامله شدم و الان16هفته م خدا روشکر سالمه

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
اسپرم ضعیف عزیزم از بعد عید با معجون شیرخرما موز  کاسنی خرنوب ویتامین ای و زینک پلاس تقویت کر ...

خداروشکر 

من یه دکتر رفتم گفت اسپرم ضعیفه دارو داد کیست زدم خودم دکترمو عوض کردم آزمایش نوشت تازه دادم یک میلیون سیصد شد جوابش نیومده 

ممنون عزیزم دعا کن منم باردار بشم راستی جنسیت نی نی چیه 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خداروشکر  من یه دکتر رفتم گفت اسپرم ضعیفه دارو داد کیست زدم خودم دکترمو عوض کردم آزمایش نوشت ت ...

انشالله خیلی زود خبرشو میدی

فقط به دارو اکتفا نکن

این چیزایی که من نوشتم معجزه میکنه

هیجده هفته به بعد باید برم جنسیت

2738
اسپرم ضعیف عزیزم از بعد عید با معجون شیرخرما موز  کاسنی خرنوب ویتامین ای و زینک پلاس تقویت کر ...

همین اینا رو میگی معجزه میکنه این بالای ها یا دستور دیگه؟؟؟؟ 

خرنوب و جنسینگ دوماه دام به شوهرم ای و سی و زینک چندین ماه خورده 

همین اینا رو میگی معجزه میکنه این بالای ها یا دستور دیگه؟؟؟؟  خرنوب و جنسینگ دوماه دام به شوهر ...

عزیزم شوهر من بابت کمردرد و داروها و امپولاش ضعیف شد وگرنه مشکل زمینه ای نداشت برا اون اثرکرد 

عزیزم شوهر من بابت کمردرد و داروها و امپولاش ضعیف شد وگرنه مشکل زمینه ای نداشت برا اون اثرکرد 

ممنونم توکل بخدا