2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین راهنماییم کنین خواستگارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 43 پست
پسردایی و پسر خالمو رد کردم اما دوست دادشم هیچ

اونم رد کردی ؟؟؟ دوست داداشتو؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم دریافتی همون حدود ۵ تومن بشه یا نشه اوونم شغل دولتی  بخش خصوصی زیر ۴ تومن هستن

بالاخره تو شهرهای بزرگ با این حقوق ها بدون خونه و ماشین نمیشه زندگی کرد به سختی شاید بشه گذروند

خیلی ذهنم درگیر کرده اما تا مطمئن نشم قبول نمیکنم.البته داداش دختره نزاشت به هم برسن دختره ازدواج کر ...

پس هیچی دورشو یه خط قرمز بکش 

همین الان تو یه تاپیک بود دختره نامزدش قبلا کسه دیگه ای رو میخواست بعد دختره رفته با یکی دیگه ازدواج کرد

پسره هم اومده به این دختره ازدواج کرد که فراموشش کنه و اینا ولی نتونست هم به زنش خیانت کرد هم اصلا با زنش رفتار خوبی نداشت الانم دختره داره جدا میشه

هیچ وقت و به هیچ عنوان با کسی که قبلا عاشق کسه دیگه ای بوده ازدواج نکن 

گول حرفاشونم نخور 

طفلک این دختره رو گولش زدن بدبختش کردن بی شعورا

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2731
اگرهم جوابت اوک بود برای ازدواج با ایشون، قبل از محرم شدن بخوا ماشین و خونه رو بخرن یکی از دختر های ...

مامانش قبل از اینکه بیان خواستگاری همیشه میگفت چون شاغل بوده اینم پسر بزرگشه چون اذیت شده براش سنگ تموم بزاره

خدایا معجزه کن به عشقم برسم۹/۹/۹۹
وای خدا😟😟

اره خیلی بد بود من بلد نیستم لینکو کپی کنم وگرنه برات میزاشتم بری خودت کامل بخونیش

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨