2733
2734
عنوان

دوستان یه شهر معرفی کنید از همه لحاظ اوکی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست
اراک شهر صنعتیه اگه دخترت اسم داره اصلا خوب نیست اینو درنطر بگیر همدان هم خوبه ولی کسی که تو شهرش ش ...

بیماری دخترم چه کنم  سلامتی دخترم چی یعنی بخاطر کارش بیخیال شیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه مثل هم نیستند منم ی بار اومدم تبریز ولی واقعا راست میگه تبریزیا بدغریبن

نمیدونم عزیزم شاید چون من تبریزی هستم اینطوری فکر می کنم ولی همه جا آدم بد و خوب هست😘❤

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2728
نمیدونم عزیزم شاید چون من تبریزی هستم اینطوری فکر می کنم ولی همه جا آدم بد و خوب هست😘❤

واقعا تبریزیا غریب تو خودشون راه نمیدن ما یک بار خونه دوستمون رفته بودیم به دوستمون که ترک زبان بود یک قیمت  میگفتن به ما یک قیمت . 

بعدم همه ترکی صحبت میکنن از تاکسی ها تا مغازه دار ها خیلی سخته زندگی اونجا برای یک ادم غریب

بیماری دخترم چه کنم  سلامتی دخترم چی یعنی بخاطر کارش بیخیال شیم    

بهرحال الان شغل و پول حرف اول رو میزنه باید درست تصمیم بگیری مخصوصا تو این گرونی لحطه ایی ریسکه جابجا شدن

ان شاءالله دخترت سلامتیش رو بدست بیاره

رشت هم شنیدم عالیه واسه کار 

هواشرجی خوبه واسه دخترت؟؟؟؟

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2740
واقعا تبریزیا غریب تو خودشون راه نمیدن ما یک بار خونه دوستمون رفته بودیم به دوستمون که ترک زبان بود ...

دقیقا اینجورن خب یه خصوصیتیه از اتحادشون خوشم میاد 

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
واقعا تبریزیا غریب تو خودشون راه نمیدن ما یک بار خونه دوستمون رفته بودیم به دوستمون که ترک زبان بود ...

بله یکم ترکی بلد نباشی سخته❤

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2706