2737
2734
عنوان

معیشتی گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه راست میگی  بابامو بگو ب خودش نمیاره هاااا فک کنم فقط یارانس

نه من پرسیدم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
آره عصر واسه ما واریز شد

چقدر

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
یارانه ۱۲۰یا معیشتی

چون گفتن نفری انگار یارانس

2738
اره فقط الان سر دوراهیم باهاش خونه بخرم یا ماشینمو عوض کنم

خونه نخر پولش اضافه میاد بعد حیف میشه

قشنگ یه ویلای بزرگ با ویوی عالی بخر رو به دریا

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706