2737
2739
اگه پر میریزن تا پوشیده نشن تخم نمیزارن بهشون مولتی ویتامین یا خوراک مرغی یا یونجه بده میوه پلاسیده ...

تو حیاط بزرگن لونشونم بزرگه حتی باسبد براهمشون ساختم لونه جاشونم خوبه نمیدونم چشونه 

مرد با مرغ تحریک میشه؟

😂😂😂دهنت گلاب چقدر خندیدم

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهررم۱۶ تا مرغ داره همش هم داره به غذاشون میرسه ولی فقط یکی شون تخم میزارع

وایییی نگو ینی من الان دارم الکی غذا میدم ب اینا؟مرغ جوونن صاحبشون ک ازش خریدم میگفت تازه کرک هم میشن پراشون دربیاد همه تخم میزارن

باید بهشون برسی ک تخم بذارن

چجوری برسم دقیقا خوراک ک بهشون میدم برنج هم میدم تو حیاط علف هم میخورن سویا هم میدم نون خشک هم میدم هندونه پوست هندونه همه چییییی یکیشون تخم میزاره اونم باید ی ساعت بگردم ک پیدا کنم😐🤣

2728
2738
چرند نگو زنم😐فاطمم ۱۸سالمه متاهلم

فاطمه هجده ساله چرند چیه حدس زدم😐😐😐😐😐

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
چجوری برسم دقیقا خوراک ک بهشون میدم برنج هم میدم تو حیاط علف هم میخورن سویا هم میدم نون خشک هم میدم ...

چاق کردی اونا رو  نمی تونند تخم بزارن بعدشم جوجه سه چهار ماهه میخرند که مرغ وخروسش تاحدی مشخص بشه مرغی خریدی که پر میریزن وتا مجدد پرشون در نیاد تخم نمیزارند معلوم نیس چند ساله که تخم میزارن 

چون الان هواسردشده 

عزیزم مادربزرگ منم مرغ داره الان خیلی کم تخم میذارن متاسفانه بدموقع ازشون انتظارداری!

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦