2737
2734
عنوان

مهندسی پزشکی یا پرستاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 22 پست
پرستاری شانس کار گیر اوردنت بیشتره  من جات بودم میرفتم پرستاری  تصمیم با خودت ❤️

درگیر پولش و کارش نیستم

میترسم توش نتونم پیشرفت کنم

همش حس میکنم جای پسراس نه من

نه بین المللی امام رضا ولی چون معدل دیپلمم ۱۹ و ۷۰ بود،بورسیه دانشگاه شدم و شهریه نمیدم

من میخوام همزمان که دانشگاه روزانه درس میخونم کنکور هم شرکت کنم برای فرهنگیان

شما اطلاع دارید ممکنه یا نه؟؟

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درگیر پولش و کارش نیستم میترسم توش نتونم پیشرفت کنم همش حس میکنم جای پسراس نه من

ربطی به پسر و دختر نداره 

اگه میدونی تو مهندس پزشکی حتما موفق میشی ادامه بده 

ولی کلا پرستاری از لحاظ آینده شغلی مطمئن تره   

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
درگیر پولش و کارش نیستم میترسم توش نتونم پیشرفت کنم همش حس میکنم جای پسراس نه من

از شوهرم واست پرسیدم پزشکه میگه چون دختری بهتره بری پرستاری چون مهندسی پزشکی جذبش سخت تره و خیلی باید فعال باشی بیشتر بدرد پسر میخوره 

2731
[QUOTE=157770279]خب وقتی تو رشتت موفقی چرا تغییر میدی؟؟[ آخه تو تئوری موفق ام معلوم نیست از بعدشQ

ببین یه چی بهت بگم تو فامیل ما پزشک یا دکترای بیکار کم نیست ولی کسایی بودن که رشته های خیلی ساده خوندن البته مهندسی پزشکی خوبه وموفقن دو میدونی تو شرکت دانش بنیان کار کنی ودر ضمن سختیای پرستاری رم در نظر بگیر رشته بسیار سخت همه فقط پول و شغلو میبینن مامان من مترونه بااینکه از کارش راضیه ولی واقعا باید ایثارگر و مهربون و دلسوز باشی من سال قبل چون این لیاقتو نداشتم پرستاری نرفتم

2738