2737
2734
رژیم بعثی صدام چیکارداره به الان😑

دلم نمیخواد بترکم ولی مگه زمان جنگ صدام سرباز از اروپا وآمریکا آورد همین مردم عراق بودن

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم نمیخواد بترکم ولی مگه زمان جنگ صدام سرباز از اروپا وآمریکا آورد همین مردم عراق بودن

شرمنده ها ولی آره یادمه یه کتاب داشتم زندگی نامه یه سهید بود که متاسفانه اسمش یادم نیست اونجا چندتا اسیر گرفته بودن و مترجمشون که عربی میدونسته رو میارن باهاشون حرف بزنه میفهمن اینا اصلا عرب نیستن و اروپایین ببین فکر نکن ایران فقط با عراق تو جنگ بود ایران با بیست و هفت تا کشور هم زمان مقابله میکرد چون عراق به وسیله اونها تعمین میشد

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

پسر عموی شوهر من در یکی از روستای های کردستان فرمانده عراقی ها رو میکشه اونا هم میان شهیدش میکنن و جسدش رو با شکر اتیش میزنن که مردم گلاب میبردن میرختن روی جسدش که بوی بدش از بین بره الان یه مدرسه به اسم اون شهید تو اون روستا ساختن

خدایا شکرت  
2731
عجبترین چیزی ک دیدم اینه که بابای داداشم ۴۰ ساله مفقودالجسده و برادر و مادر هیچ حمایتی از هیچ جا نمی ...

البته جواب حرف زشتتو به بزرگواری خودم ندادم 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

خدا شفات میده

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

فحش و انداختم زمین خودت برداشتی 

خدایا شکرت 😆😆

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
خدا شفات میده

و همچنین شما رو شفا بده و از طلبکاری نجات بده 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2738
فحش و انداختم زمین خودت برداشتی  خدایا شکرت 😆😆

میگن ادب از که آموختی از بی ادبان خدا رو شکر که با ادبی مثل تو هم نظر نیستم خوبه این تاپیکا هستن آدمایی مثل تو رو میشه دید تا اخلاق و رفتار خودمو بهتر کنم. دیگه هم ریپلایم نکن چون شان من در این نیست که با تویی هم کلام شم

میگن ادب از که آموختی از بی ادبان خدا رو شکر که با ادبی مثل تو هم نظر نیستم خوبه این تاپیکا هستن آدم ...

نمردم معنی شانم فهمیدم 

چی میگی فازت چیه؟ ساقیت کیه؟

میپری وسط منو ریپلای میکنی لایق خودت هرچی هست میگی جواب نمیدم ب استیکر بسنده میکنم 

باز دلت خنک نمیشه هرچی لیاقته خودت مونده رو میچسبونی ب من؟؟؟؟؟ 

میگی دیگه ریپلای نکنم؟😂😂😂😂

خدایااا چرااااا من باید با امثال اینا همکلام بشم 😆😆😆

پسر دایی مامان منو زنده زنده سرشو بریده بودن.چقدر خانواده هاشون سختی کشیدن.

ای جان بمیرم براشون 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی