2733
2739
عنوان

عکس شینیون دارید که خودم بتونم درست کنم موهامو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 24 پست
نظر لطفته  عاقا ب نظرت لاک مشکی ب لباس زرشکی مشکی میاد؟ با کفش مشکی

بله قطعا میاد چون این دورنگ ستن

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی داری؟

بله ی دختر ۲سالو نیمه دوهفتس خونه مامانمم بینیمو عمل کردم اومدم اینجا مثلا استراحت کنم اصلا نمیشه همش بغلم میکنه و ...😩

کلا با بچه همه چی سخته

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2731
بله ی دختر ۲سالو نیمه دوهفتس خونه مامانمم بینیمو عمل کردم اومدم اینجا مثلا استراحت کنم اصلا نمیشه هم ...

منم دوتا نی نی دارم 

خدا حفظش کنه 

عمل زیبایی ؟

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
میدونم بد توضیح دادم وایسا ببینم عکسشو پیدا میکنم😂

یه دنیا ممنونم 😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2740
منم دوتا نی نی دارم  خدا حفظش کنه  عمل زیبایی ؟

همچنین کوچولوهای خودت رو🙏 بله زیبایی