2737
2739
عنوان

بورس برمیگرده نگران نباشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که شنیدم تا دی ماه سرمایه ها به یک سوم  دارایی اصلی نزول میکنن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
بورس در ابتدای مسیر صعودی خودش هست و شاخص ۸ میلیون تا دو سال دیگه در دسترسه

اونوقت بر چه اساسی این پیش بینی را میکنی؟واقعیت اینه بورس ایران دوره ای هست و چند سال یکبار رشد میکنه اونم با سیاست خود دولت. تو این دولت چشمم اب نمیخوره دیگه خبری بشه

2738
همین الانش ۵۰ درصد شده دیگه تا دی چیزی نمی مونه

اره. ما هم نصفه شده سرمایمون. خدا تپکو رو خیر بده اون بسته ست چند ماهه. خیلی وقته اصلا پرتفوی نگاه نکردم ببینم چطوره

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"