2737
2739
عنوان

اگه حس ششم داری می شه بیای برات صلوات می فرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به زودی تا یکماه دیگه.فقط اگر انشالله نفسم حق بود منم دعا کنید.به یه خانم یکماهه پیش گفتم ۱ ماهه این ...

من قبلا از یه آقایی خوشم میومد ولی اون اصلا بهم ابراز علاقه نکرد و منم واتساپم رو کامل پاک کردم که دیگه پیگیرش نباشم . می‌خوام بدونم این آقا الان حسش چیه به من ؟ اصلا مهم هست که من دیگه واتساپ نمی‌رم ؟

عزیزان اینجا جواب دادن سخته اگر بخوایید پیج اینستامو میزارم بیایید دایرکت جواب میدم به همتون❤

لطفا جواب منو بده خواهش میکنم

حست نسبت به رابطه من بااین اقاچیه؟؟هرچی حس میکنی نسبت به رابطم بهم بگو لطفاا مرسی 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2740
عزیزان اینجا جواب دادن سخته اگر بخوایید پیج اینستامو میزارم بیایید دایرکت جواب میدم به همتون❤

من اینستا ندارم😢😢😢مال منو میگی به خلیل میرسم یا نه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️