2733
2734
عنوان

هر کی میتونه تعیین جنسیت کنه کمکم کنه...!

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 134 پست
منم تو ان تی توی آزمایشم ریسک سندروم داون زده بود دکترم نوشت رفتم آمینو، ریسکم ۱ به ۳۷۵ بود ک خداروش ...

من اصفهانم. تو ان تی اصصصلا مشکلی نبود. تو انومالی پیدا شد. 300مطب گرفت. 2500ازمایشگاه

اللهم صل علی محمد وآل محمد
من اصفهانم. تو ان تی اصصصلا مشکلی نبود. تو انومالی پیدا شد. 300مطب گرفت. 2500ازمایشگاه

زنگ نزدن جوابو بگن؟؟

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم. دیروز دادم گفتن یا امشب یا فردا خیلی استرس دارم.  هم بینیش از حد طبیعی کوچیکتر بود ه ...

توکل کن بخدا ان شاالله ک چیزی نیس ، قرآن بخون دلت آروم میشه، توام استراحت میکنی بخاطر آزمایشی ک گرفتن ؟؟ یا کارای خونتو خودت میتونی بکنی؟؟

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.
2728
نه عزیزم. دیروز دادم گفتن یا امشب یا فردا خیلی استرس دارم.  هم بینیش از حد طبیعی کوچیکتر بود ه ...

سلام عزیزم، بند ناف تک شریانی که اصلا مهم نیست، بهش فکر هم نکن خیلی از خانوما بند نافشون تک شریانه ، واسه بینیشم نگران نباش،ممکنه کلا دماغ کوچولو باشه☺️ایشالله که به حق امام رضا هیچی نیست، ماها بارداریم برات دعا می کنیم، من مطمئنم سالمه نی نی

2740
ای خداا  میگم پس الکی میگن اگه دختر باشه تخمدانش بررسی میکنن اگه پسر باشه پروستات اینا🤕؟؟&nbs ...

هفته ۲۸.ولی مطمئنم سونوی معمولی اشتباه کرده.همون سونوی هفته ۲۰ درسته.چون من سل فری هم دادم گفته دختره.

گاهی وقتا نمیدونم چرا اشتباه میشه پارسال که خودم زایمان کردم خودم به عینه شاهد بودم تخت بغلیم تا آخر بهش گفته بودن دختر همه لباسارو صورتی آورده بودن ولی بهشون پسردادن😁

هفته ۲۸.ولی مطمئنم سونوی معمولی اشتباه کرده.همون سونوی هفته ۲۰ درسته.چون من سل فری هم دادم گفته دختر ...

عه چه جالب 

ولی الان فکر کنم یه کم به شک انداختنت نه؟؟؟ 

انشاالله که سالم بیاد بغلت گلم😍😘

2706