2733
2734
عنوان

هفته ۶ بارداری قند ناشتا ۱۰۵

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 20 پست
هیچ جایی هم برای استرس وجود نداره

چرا دیگه الان رژیمم داده من که چیز شیرین نمیخورم چی بخورم پس 

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
راستی الان هم واسه یه خانوم باردار بیدار بودن و بدتر از اون با گوشی کار کردن اصلا جایز نیست پس شبتون ...

وای نمیدونی استرس نمیذاره مدام دربارش سرچ میکنم 

ممنون از تذکرت شب شمام بخیر

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دیگه الان رژیمم داده من که چیز شیرین نمیخورم چی بخورم پس 

بیشتر از سمت تنقلات برید به سمت غذا

که هم سیر شید هم دستگاه گوارشتون نتونه زیاد قند جذب کنه مثلا شما وقتی ابمیوه میخورید تقریبا تو ۲۴ سانت اول روده(دوازدهه)جذب میشه ولی برای غذا اینطوری نیست

غذا منظورم خوراکی های پیچیده مثل گوشت برنج سویا و ... هستش

ان شاا.. عزیزم ان شاا... حامله بشی و به سلامتی بچتو بغل بگیری.. من بچمو راستش از امام حسین دارم خود ...

قربونت برم برا منم دعا کن حامله شم😔😔😔ممنونم ازت

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2731
قربونت برم برا منم دعا کن حامله شم😔😔😔ممنونم ازت

ان شاا.. ان شاا... میشی عزیزم