2733
2734
عنوان

حرف همسرم راجب پس انداز کردن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 36 پست
به نظرم همیشه یه مقدار پول نقد تو خونه داشته باشید یهو شبی نصف شبی دور از جون یه اتفاقی اگه افتاد گی ...

طلا میخرم هر چند وقت

همسرم میگه پس انداز نکن خرج کن

من خودم برات طلا میگیرم مثلا ی بار وام گرفت

یه سرویس خرید دو سال پیش... الان اون سرویس

خیلی گرون شده ها ولی من با وام مخالفم...

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
بله پول پس انداز کردن ارزش نداره اینو شوهرت درست گفته ولی اینکه با پولت طلا میخری خیلی کار عاقلانه ا ...

خیلی ممنونم از کمکت

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول پس انداز نکن سکه یا طلا بگیر . پس انداز واقعاً لازم هست . به هر دلیلی شوهرت نباشه و بخوای مستقل ...

خیلی خیلی ممنونم 😍

2728
طلا گرمی چنده؟ من پنج تومن دارم با این میشه چیزی گرفت

من انگشتر خریدم عید باپول لباس عیدم شد ۹۵۰ ۳روز پیش بردم شد ۲ملیون ۵۰ 

۸۰۰ گزاشتم روش ی انگشتر خوشگلتر خریدم میخوای عکسشو بدم شد ۳تومن

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
طلا میخرم هر چند وقت همسرم میگه پس انداز نکن خرج کن من خودم برات طلا میگیرم مثلا ی بار وام گرفت ی ...

خرج بکن برای خودت، ولی همیشه یه مقدار هم بزار کنار. هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خرج بکن برای خودت، ولی همیشه یه مقدار هم بزار کنار. هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد

مرسی دوستم