2733
2734
عنوان

کدوم رنگ مو قشنگ تره؟ عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 26 پست
سومی بهاره.ولی مدل موها😨😨😨😨

مدل مو خودم دقیقا عین 3 تا عکس اخریه

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
ممنون خوشگلم 😍🙏

خواهش میکنم مبارکت باشه عزیزم ..دوست داری حتما بزار و لذتشو ببر🤗

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فانتزی تو عمرت فقط ی بار بزن وگرنه موهات نابود میشه 

من خودم ی بار زدم دودی و هایلایت بادمجونی و بنفش تیره 

قشنگ بود 

ولی دیگه فانتزی نمیزنم چون نابود میکنه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2731
خب اینها همش خوبه. به شرطی که اینجوری دربیاد . روسری و مقعنه نپوشی. اندامت همینقدر استخونی باشه. و ل ...

موهام زیاد پر نیست... بودا بخاطر کم کاری تیروئید ریخت 

الانم بد نیس 

مدل مو هامم دقیقا همونجوری ک 3 تا عکس اخریه

مقنعه اصلا سر نمیکنم مگ دانشگاه 

لباسامم اکثرا تو خونه خوبه 

اندامم متوسطه 

167

60

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
فانتزی تو عمرت فقط ی بار بزن وگرنه موهات نابود میشه  من خودم ی بار زدم دودی و هایلایت بادمجونی ...

همون اولین باره میخوام اینجوری کنم 

بنظرم یکم تنوع لازمه همش تیرس موهام

2738
همون اولین باره میخوام اینجوری کنم  بنظرم یکم تنوع لازمه همش تیرس موهام

اره ی بار اشکالی ندارع من رنگ موهام دودی با هایلایت بادمجونی 

تقریبا میشه اخری تو مایه های اخری بود

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
جدی؟دوسش داری.البته هر کس یه جور دوست داره.من کوتاه دوست ندارم😘😘😘

ن دوسش ک ندارم بین بد و بدتر مجبور ب انتخاب شدم 

مشگل تیروئید داشتم دکتر گف کوتاه کن ریزشش کمتر میشه 

ن دوسش ک ندارم بین بد و بدتر مجبور ب انتخاب شدم  مشگل تیروئید داشتم دکتر گف کوتاه کن ریزشش کمت ...

ایشالله زود خوب میشی عزیزم.منم تقریبا کچلم ولی پسرونه زدم موهام رو😂😂😂😂😂😂منم واسه خاطره قرصای که می خورم نصف شده موهام😔😔