2733
2734
همسرمم میگه ولی اخه جهیزیه یه چیزیه ک عکس و فیلماش هم تا اخر عمر ادم میمونه بدتر از اون طائفه شوهر ک ...

من جهازم تکمیل بودولی چیزایی که شوهرم قراربود بخره همش نصفه نیمه بودخب.فرش دوتا به حال بزرگ بعداونم ۱۰ سال پیش خریده بودولی رنگش سفیدبوداا.وخیلی چیزاکه نبودخداروشکرتواین دوسال اخیرههه چیزوعوض کردم فرش مبل .یخجال کابینت یعنی هرجی اون داشت .الان خونم بیشترشبیه تازه عروسع بعضی وقتا شرایط طوریه که نمیشه حرص نخور

اخه من اصلا دوس ندارم بخدا وقتی عکسشون برام فرستادن اشکم دراومد دقیقا بخاطر اینکه ناراحت نشن بابام ...

من ک میگم زن عموت و زن داییت کرم ریختن!😁

اخه کدوم ادم عاقلی مبل و فرش رو کادو میده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه تونستی حتما عوضشون کن، اینا قدیمی شدن، اما یه سوال کلی، آخه چجوری فامیلاتون  به شما عروس خانوما مبل و قاشق چنگال چمدونی و اینجور چیزا هدیه میدن؟ والا بیشترین هدیه ای که ما واسه عروسیمون گرفتیم 200هزار تومن بود،ای  تو روحشون 😭😭😭😢😢😢

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2731
عزیزم اگه تونستی حتما عوضشون کن، اینا قدیمی شدن، اما یه سوال کلی، آخه چجوری فامیلاتون  به شما ع ...

چون قراره ما هم بدیم اینه رسمه خوبه هاب شرط اینکه نظر عروس رو درنظر بگیرن اخه اینجوری فشار نمیاد